Кращі способи заморозити огірки на зиму. Збережіть щоб не загубити.

Заморожування – один з кращих способів заготівлі продуктів на зиму, що дозволяє зберегти корисні властивості продукту.

Огірки можна заморожувати на зиму, дотримуючись деякі правила, інформує Ukr.Media.

Важливо правильно відібрати огірки для заморозки. Необхідно вибрати молоді плоди з пружною м’якоттю, без пошкодження шкірки і без ознак гнилі та хвороб. Свіжозібрані овочі перед заморожуванням добре миють і просушують на паперовому або бавовняному рушнику. Огірки в замороженому вигляді зберігаються від п’яти до восьми місяців.

Заморожувати огірки можна чотирма способами:

  • повністю;
  • скибочками;
  • кубиками;
  • у вигляді огіркового соку.

Спосіб заморожування залежить від того, для чого будуть чого використовуватися овочі.

Огірки можна заморожувати цілком, але при цьому постраждає їх якість. Після розморожування шкірка овоча здирається, вони не зберігають свій вигляд і стають м’якими. Щоб заморозити огірки в цілому вигляді, їх миють, обрізають кінчики і поміщають в поліетиленовий пакет, який потім відправляють в морозильну камеру.Огірки, заморожені скибочками, можна використовувати для приготування салатів, бутербродів або для прикраси страв. Кружечки огірків відмінно підійдуть для косметичних процедур на обличчі.

Добре висушені овочі ріжуть кружальцями завтовшки 2-3 мм, просушують і розкладають в один шар на лоток. Потім покривають їх харчовою плівкою і прибирають в морозилку. Після повної заморозки колечка складають у пакети або контейнери.

Огірки, заморожені кубиками, додають в окрошку, вінегрет, олів’є або інші салати. Для заморозки їх ріжуть дрібними кубиками і розкладають на лоток або тарілку. Просушують протягом 30 хвилин, потім прикривають харчовою плівкою і заморожують. Після цього кубики збирають у пакети або контейнер.

Заморожений огірковий сік відмінно підійде для косметичних цілей: приготування масок, лосьйонів або просто для протирання обличчя. Сік з огірків можна отримати з допомогою соковижималки, блендера або м’ясорубки. Овочі попередньо добре миють і чистять від шкірки. Суміш віджимають через марлю і розливають сік у форму для льоду. Для економії місця в морозилці кубики з огірковим соком після заморозки потрібно зсипати в пакет і відправити назад у морозилку на зберігання.


Кращі способи заморозити огірки на зиму. Збережіть щоб не загубити.