Кращі способи заморозки огірків. Взимку дістаємо з морозилки і робимо салат.

Порадуйте себе і своїх близьких стравами зі свіжих овочів навіть у зимові холоди.

Думаю, у багатьох, виникають несезонні бажання — наприклад, їсти салати зі свіжих огірків з грядки або окрошку тоді, коли за вікном вже зима. Для того щоб вирішити цю проблему, давайте займемося заготовленням свіжих заморожених огірків. Робиться це просто, і, щоб не шукати серед безлічі рецептів ті самі, як заморозити огірки свіжими на зиму в морозилці, ми поділимося з вами своїм досвідом. Виявляється, це нітрохи не гірше звичних закруток, і ви самі в цьому переконаєтеся, інформує Ukr.Media.

Заморожуємо огірки для приготування окрошки

Якщо наперед підготуватися, то окрошка може стати не тільки звичним річним продуктом, але і порадувати вас взимку. На жаль, в холодний сезон далеко не всі овочі свіжі, тому того самого смаку вони можуть не передати. Щоб уникнути довгих походів по магазинах у пошуках огірків без нітратів, краще заморожувати свіжі овочі в морозильній камері.

Список всього найнеобхіднішого:

  • Чотири-шість штук свіжих огірків;
  • Рулончик целофанових пакетів;
  • Харчова плівка;
  • Трубочка для коктейлю.

Спочатку ретельно миємо овочі, потім зрізаємо з них «попки» з обох кінців. На обробній дошці розрізаємо огірки по вертикалі на чотири частини, а потім по горизонталі по всій довжині. У вас повинні вийти невеликі скибочки — четвертинки кола.На замітку! Якщо ви віддаєте перевагу різати огірки кубиками, то це не зіпсує рецепт і ніяк не вплине на смакові якості заморожених овочів.

Дістаємо велику тарілку (щоб на неї вмістилися рівномірно всі порізані огірки), кладемо на неї овочі і обертаємо плівкою, щоб створити ефект «морозильної камери» всередині страви. Протягом 6 годин огірки повинні зберігатися в морозильному відділенні.

Після закінчення терміну дістаємо майбутні інгредієнти зимової окрошки, пересипаємо їх в целофановий пакет для більш зручного зберігання до потреби.

Увага господиням! Хочемо поділитися з вами секретом видалення повітря з пакета. Вставити в нього трубочку для коктейлю, через яку і вийде все непотрібне повітря. Так пакет буде займати набагато менше місця на полиці морозильника.

Заморожуємо огірки на зиму цілком

Заморожування огірків на зиму цілком — відмінна альтернатива закруткам. Якщо з консервацією доведеться возитися довше, а такі огірки використовувати лише строго за рецептами, то зі свіжозамороженими можна розширити межі приготування.

Для заморозки нам знадобляться:

  • Чотири-шість штук свіжих огірків;
  • Рулончик целофанових пакетів.

Ретельно миємо огірки під теплою водою, потім насухо витираємо, щоб волога не заморозилася зовні. Складаємо кожен огірок окремо в свій пакет і кладемо в морозильну камеру. Огірки не будуть псуватися і збережуть первозданний смак!Господиням важливо знати! Коли будете використовувати заморожені цілком огірки в приготуванні бажаних страв, ні в якому разі не давайте їм розморожуватися, використовуйте щойно вийняті з морозильної камери. В іншому випадку продукт стане несмачним і водянистим, його доведеться викинути.

Терміни зберігання таких заготовок тривалі, а цінність огірків залишається колишньою, багатою вітамінами, як і в літні дні. Порадуйте себе і своїх близьких стравами зі свіжих овочів навіть у зимові холоди, адже знання про те, як з легкістю заморозити свіжі огірки для смачної окрошки, стануть вам в нагоді!