Куди можна і куди не можна ставити годинник у будинку, щоб уникнути негараздів

У кожного в оселі є хоча б один годинник, але його слід розміщати у правильному місці, щоб вберегти родину від негараздів.

Годинник, як й дзеркало, з давніх часів вважали магічним предметом. Він нерідко був  предметом проведення різноманітних обрядів, які могли передбачати майбутнє та передавати підказки від янголів-охоронців.

Пропонуємо дізнатися, де не можна розміщувати годинник.

  1. Не вішайте годинник біля вхідних дверей, таким чином порушується енергетичний баланс, що погано впливає на емоційний стан.
  2. Великі годинники не мають знаходитись у спальні, бо гучне цураня або бій порушують спокій. Тому, обирайте для цього приміщення невеликий годинник, який працюватиме безшумно.
  3. Також, не місце великим годинникам й у дитячих кімнатах. Краще повісити невеликий круглий та яскравий годинник, який працюють тихо. Тоді діти житимуть у гармонії та не будуть марнувати власний час.
  4. Не можна тримати вдома зламаний годинник. В іншому разі це означає, що в оселі немає щастя. Краще позбавтеся або полагодіть предмет.
  5. Якщо подарували годинник, то ні в якому разі не вішайте його у спальні. Його енергетика може бути поганою, а також можуть снитися жахи.

Пропонуємо дізнатися, де можна розміщувати годинник.

  1. Вішати годинник найкраще у західній стороні будинку. Особливо добре це для тих, хто займається творчою діяльністю. Таким чином розміщений годинник, надасть натхнення та нові ідеї.
  2. Якщо обрати південну частину для розміщення годинника, мешканці будинку будуть жити у процвітанні та можуть досягти слави. Обирайте годинник зі стильною оправою без завитків. Такий дизайн допоможе приділити більше уваги важливим справам та принесе позитивні зміни.
  3. Розміщення годинника у північній частині оселі принесе кохання та гармонію у родині. Мірне уркання налагодить спілкування з коханою людиною, а життя стане спокійнішим, не буде скандалів та конфліктів.
  4. Щоб побороти недуги, розмістіть годинник у східній частині. Це позбавить від головного болю та нездужань.
При купівлі годинника, обирайте той, що викликає у вас гарні емоції. Він може бути будь-якої форми та розміру. Головне, щоб подобався та радував, тоді він не лише вказуватиме час, а й захистить від негараздів.