Квіти та технології їх вирощування в домашніх умовах до 8 березня.

Квіти в горщику стануть чудовим подарунком дорогим жінкам на 8 березня. Вони довго квітнуть та приємно дивують своїми барвами.

Перелік квітів та технології їх вирощування в домашніх умовах.

  1. Тюльпан.

Виберіть щільні, круглі та без дефектів цибулини тюльпану діаметром 3,5-5,5 см. Насипте в горщик землі та посадіть цибулини. Зберігайте в темному та прохолодному (5-9°С) місці. За місяць до свята перемістіть в тепле та світле приміщення.

  1. Гіацинт.

Посадку потрібно робити в січні. У горщик насипте збагаченого поживними речовинами ґрунту та посадіть цибулину гіацинту так, щоб коріння було в землі, а цибулина назовні. Поставте в темне та прохолодне (4-6°С) приміщення й перевіряйте сухість ґрунту. Під час поливу не намочіть верхівку, бо рослина може почати загниватись. Переставте гіацинт на підвіконня коли листочки виростуть 4-5 см довжиною. На сонячному промінні квітка швидко зацвіте.

  1. Примула.

Паростки або саджанці посадіть у горщик з удобреною землею та зберігайте в прохолодному приміщенні при 5-8°С. За два тижні до свята переставте рослину на підвіконня та чекайте рясного квітнення.  1. Конвалія.

Посадку потрібно здійснити на початку лютого. Заготовлені корені вимочіть у воді 37- 40°С на протязі 12 годин. Обріжте та посадіть в горщик з землею так, щоб бруньки знаходилися над поверхнею на 1,5 см. Поставте рослину в темне місце та на 22-26 день чекайте квітнення.

  1. Амариліс.

Починайте посадку на початку січня. В горщик з ґрунтом посадіть цибулинку так, щоб верхівка була над поверхнею. Для формування бутонів потрібно встановити гарне освітлення, полив, температуру 25°С та постійно зрошувати ґрунт.

  1. Форзиція.

З куща потрібно зрізати молоді пагони 40 см довжиною та поставити у теплу солодку воду 30°С за 10 днів до свята.На 5 день з’являться бруньки, а на 10 почнуть розкриватися жовті та ніжні квіточки.

Квіти та технології їх вирощування в домашніх умовах до 8 березня.