Лікарі давали йому декілька годин життя… Тоді з’явився отець Піо

Матео Піо Колелла мав заледве 7 років, коли його спіткала страшна хвороба. Лікарі не давали хлопцю жодної надії, однак йому вдалось повністю одужати. Його оздоровлення було чудом, яке розглядали при канонізації Отця Піо у червні 2002 року.
Зараз 27-річний чоловік поділився своїм свідченням.
“Я почувався погано. Сказав своїй мамі, що не хочу іти до школи, але вона наполягла. Не любив тоді ходити до школи. Тієї ж ночі, коли мати прийшла сказати мені на добраніч – не впізнав її і одразу ж мене забрали до лікарні”.

20 січня 2000 року у Матео діагностували гостре бактеріальне запалення мозку. Хвороба уразила також нирки, дихальну систему і кровотворчу. Хлопчину поклали до шпиталю, створеного Отцем Піо “Casa Sollievo della Sofferenza” у Сан Джовані Ротондо, де знаходиться монастир святого.
Наступного дня хлопцю погіршало, він упав в кому. Лікарі назвали цей випадок безнадійним і сказали, що жити хлопцю залишилось декілька годин.
У той час мати дитини пішла помолитись до гробу Отця Піо.
“Під час коми, – каже Матео, – я бачив Отця Піо праворуч себе і трьох ангелів ліворуч . Одного із золотими крилами і білою тунікою та двох із білими крилами у червоних туніках. Отець Піо сказав мені, щоби я не хвилювався, вже невдовзі буду здоровим. Насправді моє оздоровлення було як воскресіння Лазаря”.
І так було. Лікарі констатували клінічну смерть у хлопця і повернення до життя.
Колелла каже, що має Отця Піо за того, кому можна довіряти.

Переклад: Тетяни Трачук
Джерело: ДивенСвіт

Лікарі давали йому декілька годин життя… Тоді з’явився отець Піо