Маленька душа йшла на землю, щоб навчитися пробачати. Чудова притча про пробачення

Якось зібралися Душі на нараду перед втіленням на Землю. І ось Бог запитує одну з них:

— Навіщо ти йдеш на Землю?

— Я хочу навчитися пробачати. — Кого ж ти збираєшся пробачати? Подивися, які душі всі чисті, світлі, люблячі. Вони настільки люблять тебе, що нічого не можуть зробити такого, за що їх потрібно прощати. Подивилася Душа на своїх сестричок, дійсно, вона їх любить, безумовно, і вони її так люблять! Засумувала Душа і каже:

— А мені так хочеться навчитися прощати! Тут підходить до неї інша Душа і каже: — Не сумуй, я тебе так сильно люблю, що готова бути поруч з тобою на землі і допомогти тобі випробувати пробачення. Я стану твоїм чоловіком і буду тобі зраджувати, пити, а ти будеш вчитися мене пробачати. Інша Душа підходить і говорить:

— Я тебе теж дуже люблю і піду з тобою: буду твоєю мамою, карати тебе, всіляко втручатися в твоє життя і заважати жити щасливо, а ти будеш вчитися мене прощати. Третя Душа говорить:

— А я буду твоєю кращою подругою і в самий невідповідний момент зраджу тебе, а ти будеш вчитися прощати. Ще одна Душа підходить і говорить:

— А я стану твоїм начальником, і з любові до тебе буду ставитися до тебе жорстко і несправедливо, щоб ти могла випробувати прощення. Ще одна Душа зголосилася бути злою і несправедливою свекрухою. Так і зібралася група люблячих один одного Душ, придумали сценарій свого життя на Землі для проживання досвіду прощення і втілилися. Але виявилося, що на Землі згадати себе і про свій договір дуже складно. Більшість прийняли серйозно це життя, стали ображатися і гніватися один на одного, забувши про те, що вони самі склали цей сценарій життя, а головне — що всі люблять один одного!