Ми зібрали для вас корисні поради, як і чим підживлювати свої рослини, щоб потім зібрати гарний урожай.
Головний рецепт дуже простий:
За літо треба зробити три таких підгодівлі.
- У трилітрову банку заливаю 2,6-2,7 л води без хлору (відстояної), додаю 100 г розведених теплою водою дріжджів і 0,5 склянки цукру.
- Накривши марлею, тримаю банку в теплі, час від часу збовтуючи вміст. Розчин готовий, коли закінчиться бродіння.
- Одну склянку розводжу в 10 л води і поливаю рослини по 1 л під кожен кущ.
Йод для капусти. У відро води додати 40 крапель йоду. Коли почне формуватися качан, поливати капусту під корінь по 1 літру.
Прискорення проростання. Щоб насіння швидше проросло їх замочують в розчині перекису водню (4%) на 12 годин (капуста), а насіння помідорів і буряка – на 24 години. Для знезараження насіння (замість марганцівки) його обробляють 10% перекисом водню 20 хвилин. Співвідношення розчину і насіння 1:1. Потім насіння промивають і просушують.
Чай для цибулі. Чайну заварку висушити і зберігати для висадження цибулі. Насипати під кожну цибулину при висадженню. Цибуля не захворіє.
Після дощику. Урожай картоплі буде в тричі більшим, якщо проростки картоплі (10-12 см) підгорнути відразу ж після дощу або рясного поливання. Тоді утворюються додаткові стовбури, на яких через деякий час з’являться бульби.
Бананові добрива. Взяти бананові шкірки, залити їх водою (наприклад в трилітрову банку), почекати, коли на поверхні утворяться бульбашки: поливати кімнатні вазони. Пропорції довільні. Можна воду налити до старих шкірок, додавши нових.
Квіти на дріжджах. 100 г сирих дріжджів розчинити в 10 л води. Поливати всі рослини, в тому числі й кімнатні, раз на місяць. Результат – чудовий ріст.
Профілактика часником. Часниковий настій зміцнює імунітет рослин. Залити 4-5 зубчики часнику 1 л окропу і дати настоятися 20 хвилин. Отриманий розчин додавати до води для поливання по 1 ст. л. на 1 літр води – для будь-яких рослин.
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями!