Масляна 2021 — починається 7 березня. Як правильно провести цей тиждень

В цей тиждень всі досхочу об’їдаються млинцями, бо печуть їх кожний день. Ось наприклад: у понеділок можна подати на стіл млинці з сирною начинкою, у вівторок – із джемом, яблучним повидлом, у середу – із вареним згущеним молоком, в четвер рибний день – з солоним оселедцем або червоною ікрою, в п’ятницю – з соусом із карамелі. В суботні та недільні дні заведено ходити у гості один до одного та пригощати своїми власноруч приготованими млинцями з різними начинками.

Тиждень цей останній перед Великим постом, тому можна трішечки влаштувати собі свято „живота” та ні в чому собі не відмовляти.В цьому році розпочинається Масляний тиждень 7 березня.

В ці святкові дні, окрім веселощів, не потрібно забувати про те, що в останній тиждень перед Великим постом не рекомендується вживати м’ясну страву. Але поки ще дозволяється їсти рибні та молочні продукти.

Потрібно бути більш чемними, не вдаватись до сварок, лайок, обговорювати та судити інших людей. На Масляну люди повинні не тільки веселитись та святкувати, а й знаходити точки дотику з рідними для порозуміння та примирення.Також, в цей тиждень всі намагаються навести лад у своїх оселях, щоб у піст більше приділяти увагу молитві.

Для чого потрібне це свято — Масляна?

На Свято Масляної всі добре розважаються й діти та дорослі. Їдять досхочу різні смаколики, всі об’їдаються не завжди якісною та корисною стравою.

На Масницю можна провести веселі дні зі своєю родиною, сходити на прогулянку, брати участь в народних гуляннях, в різних забавах та конкурсах.

В ці дні сім’я збирається разом всі один одного вітають та пригощають млинцями. Діти з задоволенням беруть найактивнішу участь в таких заходах. Допомагають пекти та загортати млинці, готують смачні напої та різноманітні трав’яні чаї до млинців. А ще це не тільки тиждень Масляної – це тиждень коли сонечко все частіше заглядає до наших вікон, бо вже скоро прийде так довго очікувана Весна!