Миші забудуть дорогу до вашого дому. Дієвий спосіб прогнати гризунів якнайдалі

Миші – це поширені шкідники, які можуть з’явитися будь-де: в будинку, в квартирі, на дачі, в підвалі, тощо. Ці гризуни псують меблі, продукти, стіни та інші речі. Вони, також, є переносниками різних небезпечних хвороб.

При перших ознаках появи гризунів необхідно негайно застосовувати засоби проти них. Швидко позбутися гризунів можна за допомогою отрути та іншої хімії. Однак, ці способи боротьби є небезпечними для людей та домашніх тварин. Тому, пропонуємо більш гуманний спосіб — це натуральний та ефективний розчин, який вижене всіх мишей з приміщення.

Для його приготування знадобиться 2 настоянки перцевої м’яти — на основі спирту та олії.

Спиртовий та масляний розчини необхідно змішати у пластиковій пляшці й ретельно збовтати. Засіб, що вийшов, потрібно набрати у великий одноразовий шприц без голки та обробити ним всі наявні отвори та щілини, через які миші зазвичай потрапляють в приміщення. Також, слід обробити можливість місця скупчення та проживання гризунів.

Даний розчин має різкий та насичений аромат, саме він відлякує та проганяє гризунів з приміщення. Аромат м’яти зберігається кілька днів, тому при необхідності або для кращої ефективності процедуру можна повторити.