Міст, що з’єднує серця! Повчальна притча, яку треба прочитати кожному.

Колись давно двоє братів, які жили на сусідніх фермах, посварилися. Це був перший серйозний конфлікт за останні 40 років. До цього вони завжди згуртовано жили, вели фермерське господарство пліч-о-пліч, ділилися машинами та товарами в міру необхідності. Але тепер їхні стосунки розладналися. Це почалося з невеликого непорозуміння, і воно переросло в серйозну проблему, і, нарешті, все вилилося в обмін гіркими словами, за якими послідувало кілька тижнів мовчання. Джерело

Одного ранку в двері Джона постукали. Він відкрив їх, і побачив там чоловіка з ящиком теслі. «Я шукаю роботу на кілька днів», – сказав він. «Можливо, вам потрібна пара робочих рук на вашій фермі. Можу я вам чимось допомогти? »

«Так», – сказав старший брат. «У мене є для вас робота. Подивіться на той струмок в кінці ферми, там живе мій сусід, насправді це мій молодший брат. Минулого тижня між нами був луг, але він вигнав свій бульдозер до річкової дамби, і тепер між нами протікає струмок. Ну, він, можливо, зробив це, на зло мені, але я піду йому назустріч. Бачиш цю купу дощок за сараєм? Я хочу, щоб ти побудував мені паркан – високий паркан – так щоб я більше не міг бачити його.

Тесляр сказав: «По-моєму, я розумію вашу ситуацію. Покажіть мені, де можна взяти цвяхи, і я зможу зробити роботу, якою ви будете задоволені ».

Старшому братові необхідно було з’їздити в місто за припасами, тому він допоміг теслі підготувати матеріали, а потім поїхав на цілий день. Тесляр багато працював в той день, вимірюючи, розпилюючи, прибиваючи цвяхи. Коли фермер повернувся, тесля тільки закінчив свою роботу.

Очі фермера широко розкрилися, щелепа відвисла. Там взагалі не було паркану. Це був міст – міст, що простягнувся від одного берега струмка до іншого! Це була прекрасна робота. Але в цей момент фермер помітив на мосту сусіда – свого молодшого брата, який стояв там з простягнутою рукою. «Ти дуже хороша людина, так як побудував цей міст після всього, що я сказав і зробив». Брати стояли кожен на своєму боці моста, а потім вони зустрілися посередині, взявши один одного за руки.



Вони повернулись і побачили, як тесля піднімає свій ящик з інструментами на плече. «Ні, зачекайте! Залишайтеся на кілька днів. У мене є багато інших проектів для вас », – сказав старший брат. «Я б із задоволенням залишився, – сказав тесля, – але мені ще треба побудувати багато мостів».