Місячний посівний календар на червень 2022 року. Сприятливі дні для великого врожаю

В червні ще багато роботи на ділянці у городників. В ці перші літні дні ще можна висаджувати саджанці полуниці, розсаду помідорів, перцю, баклажанів, салату та зелені.  Щоб зорієнтуватися коли правильно висаджувати рослини, скористайтесь місячним посівним календарем, який дасть підказку вдалих термінів та дат для подібних робіт

01.06-03.06 – сіють насінням м’яту, щавель, зелень та тютюн. Висаджують перець, капусту, баклажани, троянди, багаторічні квіти, ягідні кущі, малину, ожину, виноград й полуницю. Не можна застосувати отрутохімікати.

04.06-05.06 – ці дні вважаються неродючими та неврожайними. Землю в цей день орють та рихлять, борються з бур’янами й шкідливими комахами.

06.06-08.06 – сіють фенхель, гіркий перець й огірки. Вдалі дні, щоб проводити полив, пасинкування, пікіровку та догляд за кущами. В цей день не замочують насіння рослин.09.06-10.06 – сіють огірки, цвітну капусту, всі види цибулі, салат й пізню картоплю. Проводять мінеральне підживлення, поливають, пасинкують, прищипують та формують рослини, а також розпушують землю під ними. Садять малину, виноград та плодові дерева.

11.06-12.06 – вважаються дуже родючими днями. В ці дні висаджують та пересаджують будь-які рослини. Рекомендують рясний полив, мінеральне й органічне підживлення, боротьбу із хворобами та шкідливими комахами. Не обрізають гілки.

13.06-15.06 – місяць у повні. Не рекомендують проводити будь-які роботи з городними та садовими культурами.

14.06-16.06 – садять картоплю, редиску, буряк й яровий часник. Знищують бур’яни, борються з шкідливими комахами та хворобами, проводять мінеральне й органічне підживлення. Не рекомендують проводити роботи з кореневою системою рослин.

17.06-18.06 – ці дні вважаються несприятливими для посіву та посадки культур. Можна проріджувати сходи, проводити прополку й збирати насіння, Не можна проводити підгодівлю, вносити добриво та поливати.19.06-20.06 – в цей день садять різні рослини, а також картоплю, цибулю, зелені пряні культури та горох. Сіють газонну траву та живопліт, виноград, малину й полуницю. Поливають та підгодовують рослини дуже помірно.

21.06-23.06 – ці дні вважаються неродючими та неврожайними. Висаджують кущі троянд, декоративні кущі, проріджують грядки зі сходами та бур’янами й обрізають сухе гілля. Не поливають, не пересаджують, не пікірують та не пасинкують городні культури.

24.06-25.06 – садять яровий часник, солодкий перець, буряк, гарбуз й редиску. Дозволено рясний полив, застосування для підгодівлі рослин різні добрива та отрутохімікати. Висаджують багаторічні та бульбоцибулинні квіти, декоративні чагарники, троянди, плодові дерева й горіхи.

26.06-27.06 – пасинкують томати, формують батоги огірків, розпушують ґрунт, борються з захворюваннями рослин та шкідливими комахами. Сіють газонну траву, в’юнкі квіти, суницю й виноград.28.06-30.06 – молодий місяць. Не рекомендують проводити роботи з будь-якими рослинами.