Молитва до Преподобного Афанасія, яку промовляють 18 січня, та просять допомоги в складних обставинах

Усі віряни 18 січня вшановують пам’ять Преподобного Афанасія. В цей день слід молитися до святого, та просити захисту від усіх негараздів.

Молитва до святого Афанасія

О, предивний страстотерпцю та великий угоднику Христовий, отче наш Афанасію! Зі смиренням нині схиляємо коліна сердець наших і взиваємо до тебе: принеси молитву нашу до Милостивого і Всесильного Бога, і виблагай нам у Його благості все, що корисне для душ і тіл наших: віру правдиву, надію щиру, любов нелицемірну, під час спокус — мужність, у муках — терпіння, в благочесті — успіх, щоб не на зло ми скористалися дарами Всеблагого Бога, але на славу Його святого імені і для прославлення твого за нас заступництва. Церкву ж святу від розколів і єресей збережи, вірних зміцни, заблудлих на шлях правдивої віри наверни; батьківщину нашу від ворожих утисків збережи і воїнству нашому допомагай у боротьбі.

Виблагай, угоднику Христовий, у Царя царюючих і Господа володарюючих благодать, силу і благословення небесне керманичам нашої держави і подай Україні нашій спокій та благоустрій. Не забудь, чудотворцю святий, і про святу обитель цю: збережи і охорони її твоїми молитвами від усякого зла. О, Божий святий, пом’яни всіх, хто до твоєї священної раки приступає і сподоби їх благу кончину отримати і Небесне Царство успадкувати, щоб ми прославили дивного у святих своїх Бога, якого прославляємо в трьох іпостасях, Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.

Молитва до Преподобного Афанасія, яку промовляють 18 січня, та просять допомоги в складних обставинах