Молитва до преподобного Серафима Саровського, яку промовляють 2 січня і просять допомоги

2 січня вшановують пам’ять преподобного Серафима Саровського. Цей святий сотворив багато чудес, за що християни його надзвичайно шанують. Ось вам гарна молитва, яку потрібно промовляти саме в цей день і просити здоров’я для себе та рідних.

Молитва до Серафима Саровського

О предивний отче Серафиме, великий Саровський чудотворцю, всім, хто до тебе звертається, скоропослушний помічнику! У дні земного тво­го життя ніхто від тебе без нічого і непочутим не відходив, але для всіх був солодким вигляд лиця твого і благопривітним голос слів твоїх. До цього ж ти мав великий дар лікування немічних душ, дар зцілення, дар прозріння. Коли ж покликав тебе Бог від земних трудів до Небес­ного упокоєння, любов твоя до нас ніколи не переставала, і неможливо перелічити чудеса твої, що примножилися, як зірки Небесні: ось бо ти являєшся людям Божим усіх країв землі нашої і даруєш їм зцілення.

Тому ми взиваємо до тебе: о претихий і лагідний угоднику Божий, сміливий перед Ним молитвенику, що ніколи не відганяєш тих, хто закликає, піднеси за нас благомогутню твою молитву до Господа сил, щоб Він дарував нам усе благоподібне для цього жит­тя і все, що корисне для душевного спасіння, щоб Він оберігав нас від гріховних падінь і істин­ного покаяння навчив нас, щоб нам безпереш­кодно ввійти в Небесне Царство, де ти нині у незаходимій славі сяєш, і там оспівувати з усі­ма святими Живоначальну Тройцю до кінця віків. Амінь.