Молитва до Симеона, про здоров’я та щасливу долю для дітей, яку промовляють 3 лютого

3 лютого з молитвою звертаються до святого Симеона, та просять про добробут, здоров’я та щасливу долю дітей. В цьому вам допоможе ця особлива молитва.

Молитва до Симеона

Нині відпускаєш раба Твого, Владико, за словом Твоїм з миром, бо побачили очі мої спасіння Твоє, що Ти приготував перед лицем всіх людей: світло на просвіту народів, і славу людей твоїх, Ізраїля.

О, великий угоднику, Божий Богоприїмцю Симеоне! Стоячи перед Престолом Великого Царя і Бога нашого Ісуса Христа, велику сміливість маєш до Нього, бо Він заради нашого спасіння на твоїх руках лежати зволив. До тебе бо, як до сильного заступника та молитвеника за нас, прибігаємо ми, грішні та недостойні. Моли благість Його, щоб Він відвернув від нас гнів Свій, на який ми заслужили справами своїми, і, зглянувшись на незчисленні гріхи наші, направив нас на шлях покаяння і утвердив нас у виконанні заповідей Своїх. Збережи молитвами твоїми в мирі життя наше, і в усьому благому доброго успіху виблагай, даруючи нам все, що для життя та благочестя нам необхідне.

Як колись Великий Новгород явленням чудотворної твоєї ікони від смертної пагуби визволив ти, так нині нас та всі міста і села України нашої від усякої напасті, бід і смерті несподіваної твоїми молитвами визволи, і від всіх ворогів видимих та невидимих покровом твоїм захисти. Щоб ми тихе і мирне життя прожили у всякому благочесті та чистоті. І щоб так від тимчасового життя відійшовши, ми досягли вічного спокою, в якому сподобилися Небесного Царства Христа Бога нашого, Якому належить всяка слава з Отцем і Пресвятим Його Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.