Молитва до святого Івана Хрестителя, яку промовляють 7 січня і просять здоров’я для всієї родини.

7 січня велике свято  Собор Іоанна Предтечі. В цей день моляться до святого і просять здоров’я і добробуту для всієї родини.

Молитва до святого Івана Хрестителя

Святий Іване, предтече і хрестителю Господній! Про тебе говорить святий євангелист, що ти — чоловік, посланий від Бога, щоб дати свідоцтво про Світло, і щоб усі увірували в те правдиве Світло, що прийшло на цей світ просвітити кожну людину. Після тебе мало Воно прийти, але Воно було перше, ніж ти, бо Воно було від віків. Про тебе, всехвальний пророче, свідчить Сам Господь, коли каже, що ти — більший від усіх інших. Старозавітні пророки провіщали Христа-Месію словами, а ти вказав на Нього рукою і відважно проголосив: “Це — Агнець Божий, що бере на Себе гріхи світу”.

Ти — Божий проповідник покаяння, ти хрестив розкаяних в Йордані, ти вдостоївся власною рукою діткнутися верху голови Царя Бога. Ти — перший мученик, ти посників і пустинників наставник, ти — вчитель чистоти, ти — близький друг Христа. Через тебе Господа прошу, до тебе припадаю: не відмов мені твого — перед Ним — заступництва, щоб душа моя відновилася правдивим покаянням, смиренням і наверненням до Ісуса, немов другим хрещенням, бо ти був проповідником покаяння і хрестителем. Разом зі мною випроси мені у премилосердного й всеблагого Творця ласку, щоб я міг (могла) одержати Його прощення гріхів і міг (могла) безперешкодно увійти колись туди, куди ніщо скверне, брудне й гидотне не може ввійти, — у Небесне Царство. Амінь.