Молитва до святої мучениці Зінаїди, яку промовляють 11 жовтня, і просять зцілення

11 жовтня вшановують пам’ять святої мучениці Зінаїди. В цей день варто молитися до святої і просити зцілення від хвороби, та допомоги в різних бідах.

О, прехвальний мучениця Христова Зінаїда, благонадійниця наша перед Господом. До тебе припадаємо і молимося: подай нам бути причасним любові твоєї до Бога і ближнього — бо нею за життя свята твоя душа сповнена. Просвіти нас істиною, просвіти розум і серце світлом Божественного вчення, навчи нас тобі подражати вірно, Бога і ближнього нашого любити і заповіді Господа здійснемо, та як діти світла з’явимося воістину.

Подивись милостиво на всяку душу вірних твоїх шанувальників, які милості і допомоги твоєї шукають. Будь всім нам в хворобах цілителька, в скорботах розрадниця, в смутку відвідувачка, в бідах і потребах помічниця, в годину ж смерті милостива покровителька і захісниця всі прохання до добра виконай. Так за допомогою молитов твоїх дай нам вічне спасіння получити, прославляючи у словах своїх Бога, Отця і Сина і Святого Духа на віки віків. Амінь.