Молитва Миколі Чудотворцю на зміну долі в щасливий бік.

Ми молимося Миколі Чудотворцю, бажаючи позбутися хвороб і проблем, знайти вихід з безвихідних безнадійних ситуацій. Чудотворна молитва, що змінює долю, зцілила багатьох смертельно хворих людей, послала віруючим сприятливі зміни в житті. Ефективність молитви доведена багатьма дивами, що відбуваються з людьми.

Багато віруючих людей змогли змінити своє життя на краще. Бажано читати молитву кожен день. і допомога від Святого не змусить себе чекати.

«О пресвятий Миколаю, угоднику преизрядний Господній, теплий наш заступниче, і скрізь в скорботах швидкий помічниче! Поможи ми, грішному й смутному, в цім житті, умоли Господа Бога дарувати мі залишення всіх моїх гріхів, согреших від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, думкою і всіма моїми почуттями; і по виході душі моєї помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всієї тварі Творця, визволити мене від митарств і вічних мук, та завжди я прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиве заступництво, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».