Молитва перед іконою пророка Івана Хрестителя, яку читають 9 березня

Іоанн Предтеча – святійший мучeник, якого шанують і поважають всі християнські народи. Прославлений пророк є самим найближчим попередником Христа, що зіграв значну роль в становленні християнської віри.

Молитви перед іконою Хрестителя Господа володіють надзвичайною силою. Святий Чудотворець допомагає кожному, хто підносить до нього молитви з проханнями позбавити від бід, скорботи, зневіри, а головне – про набуття повного душевного заспокоєння. Джерело.

Сила молитви перед іконою святого пророка

Кожен православний віруючий, істинно відданий Господу, зворушений глибокою повагою і вдячністю за великі діяння Іоанна Предтечі, який зіграв особливу роль в історії не тільки православ’я, а й всього християнства. Серце великомученика протягом усього його земного життя було наповнене безмежною любов’ю до Христа. Він віддано виконував Його волю, жодного разу не засумнівавшись в єдино істинному Бозі.

Іоанн Предтеча заслужено вважається одним з найбільших мучеників. Він володів могутньою чудотворною силою, дарованою Богом, щоб стати заступником і покровителем усіх істинно віруючих, які потребують небесної підтримки і божественної допомоги.

Молячись про заспокоєння душі, християни завжди знаходять внутрішню гармонію і спокій, позбавляються від смутку й печалі. Іоанн Предтеча – один з небагатьох православних святих, що володіють величезною чудодійною силою і небесою могутністю. Він обов’язково почує всі людські молитви, якщо думки їх будуть чистими і праведними, а серця наповнені безмежною любов’ю до Господа.

Молитва Іоанну Хрестителю для здобуття душевного спокою

Пам’ятайте, що святий прихильник Христа завжди готовий надати свою підтримку будь-кому, хто схилився перед Його іконою в молитвах про допомогу. Головне, щоб у ваших словах не було злого умислу. Іоанн Предтеча обов’язково подарує вам спокій і душевне заспокоєння, якщо віра ваша чиста і безкорислива.

«О, найбільший угоднику Господа! Ти справжній пророк! Ти прихильник Христа, Сина Господа! Перед Твоєю іконою на колінах стою, до Тебе безперестанні молитви мої спрямовані! Молю Тебе, найсвятіший Хреститель Божий, не покинь слова мої непочутими. Допоможи знайти справжнє заспокоєння душі моєї.

Наповни серце моє безмежної безтурботністю, наділи стійкістю, подаруй терпіння, і нехай віра моя буде непорушна! Хай буде в мені справжня Божа благодать і душевне заспокоєння. Визволи мою неспокійну душу від тривог, страху і сум’яття. Так прибуде з Твоєю чудовою допомогою гармонія і почуття безмежного заспокоєння душі моєї. Амінь. Амінь. Амінь».