Молитва про звільнення від поганої звички, яка багатьом допомагає

Якщо у тебе проблема з якоюсь поганою звичкою чи хворобливою залежністю, якщо ти багато разів із пробував покинути, але тобі це не вдається, — спробуй помолитися. Наприклад, такими словами:

Приходжу до Тебе, Святий Духу, по спасіння. Визволи мене з прив’язаності до (сигарет, наркотиків, алкоголю, енергетиків, ліків… назови те, що стосується конкретно твоєї ситуації). Хочу це відкинути від себе назавжди й ніколи до цього не повертатися. Ти знаєш, що власними силами я не можу порвати з цією бідою. Зціли мене від причин сягання по… (назви свою залежність).

Очисть мої наміри. Зміцни мою слабку волю. Звільни від наслідків, які ця залежність викликає. Наповни мене відвагою піти проти течії поширених думок. Зміцни в мені прагнення жити у внутрішній свободі. Допоможи долати Твоєю міццю тілесні напруження та неправильні прагнення. Наповнюй мене Божим Словом через читання Святого Письма і Божою любов’ю, що плине з Євхаристії, бо мені цього постійно бракує. Формуй моє серце і навчи мене ставити собі вимоги.

Вірю, що з Твоєю допомогою я стану людиною не тільки вільною, але й відданою в Твоє розпорядження. Допоможи мені, однак, зберегти постійну чуйність, аби не впадати у спокуси. Амінь.
Джерело