Молитва справді може зцілити, так про це говорить наука

Ендрю Ньюберг, професор Університету Томаса Джефферсона в США, провів дослідження МРТ і виявив, що молитва і медитація дійсно сильні, інформує Ukr.Media.

Коли ми робимо цю практику регулярно, наш мозок збільшує активність лобових часток і мови, як і спілкування. Це слід розуміти як фізичне тренування для розуму, що призводить до зцілення різних захворювань і навіть розвитку мозку.

Добре, що вам не потрібно бути монахом чи монахинею, щоб насолоджуватися благами, які можуть запропонувати молитва і медитація. Проявляйте турботу про себе, цінуйте кожну мить життя будете здорові!

Щоб прийти до висновку, що ці практики дійсно важливі, доктор Ендрю зробив наступний експеримент:

Він запропонував літнім людям, у яких були проблеми з пам’яттю, брати участь у дослідженні, щоб спостерігати за ними до, під час і після медитацій і молитов.

Аналіз проводили щоденно, протягом 12 хвилин, протягом 8 тижнів.Результат був дуже позитивними щодо переваг, які молитва і медитація чинили на здоров’я.

Найцікавіше, що доктор Ендрю стверджує, що наш мозок дійсно має структуру, яка змінюється, незалежно від релігії.

Інше дослідження, опубліковане в журналі Cancer Society, показало, що пацієнти з сильними духовними переконаннями краще реагують на лікування і мають менше симптомів.

Аналіз проводився з 40 000 пацієнтів.

Дослідники з Центру раку Moffitt у Флориді виявили, що ті, хто вірив у силу молитви і медитацію, мали краще фізичне і психічне здоров’я, ніж невіруючі і ті хто не практикує медитацію.

У цих людей також є краще співіснування з соціальним середовищем.

З усього цього ми можемо укласти, що віра і медитація роблять нас здоровими людьми.

І що людина спирається на три стовпи: фізичний, ментальний і духовний.