Молитва яку треба читати в ранці, щоб мати захист на цілий день

Все наповнилося світлом, світлом яке несе життя. Ось так народжується ще один день, який дається як дарунок. Ще один шанс вчитися радіти життю і полюбити його. Пам’ятай, що саме завдяки Світлу настає новий день, Нове Життя. Хай мелодія твого серця, у ритмі Любові, запалює інші серця, щоб кожен день перетворювався у суцільну молитву, яка несе правдиве Життя у злагоді із Світлом, собою і нашими ближніми. Живи….

Молитва ранішня

Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь. Джерело.

Слава тобі, Боже наш, слава тобі. Царю небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші.

Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас (3).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвятая Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, завітай і зціли немочі наші імени твого ради.

Господи, помилуй (3).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Покаянна молитва

Ослаби, прости, відпусти, Боже, прогрішення наші, вольні і невольні, що в слові і ділі, свідомі і несвідомі, що в думці і в помислі, що вдень і вночі — все нам прости, бо ти благий і чоловіколюбець.

Достойно є воістину величати блаженною Тебе, Богородицю, присноблаженну, і пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Господи, помилуй (3). Господи, благослови.

Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.