Молитва за чоловіка, яку має знати кожна жінка

Кажуть, що молитва дружини за чоловіка сильніша навіть за молитву його матері. Це особливі слова, які варто промовляти кожній жінці!

«Господи, Отець мій небесний, прошу тебе допомогти моєму чоловікові знайти і виконувати його призначення. Благослови його роботу, нехай вона приносить йому успіх і фінансове процвітання.

Нехай він отримує задоволення, виконуючи свою роботу! Нехай його поважають і цінують люди, відкрий йому серце, Господи, щоб все, що він робив, збігалося з твоїм божественним задумом.

Дай йому оптимізм, господи, даруй енергію і силу, щоб він у радості трудився на благо собі і всьому суспільству.

Допоможи йому радіти успіхам і цінувати досягнуте. Нехай кожен його крок і подих буде спрямований назустріч тобі, Господи!

Благослови його на його шляху! Допоможи йому набути впевненості і відкрий перед ним двері майбутнього! Захисти його, Господи, від усіх ворогів і недоброзичливців! Допоможи йому рости і вдосконалюватися!

Я молюся, Господи, про те, щоб я могла бути гідною супутницею своєму чоловікові!

Щоб могла підтримувати, радувати і надихати його на нові звершення! Нехай наш союз буде міцний і угодний тобі! Дякую тобі, господи, за все, що ти нам даруєш і віддаюся волі твоїй святій! будь благословенний, Господи, на віки віків амінь!»

Молитва за чоловіка, яку має знати кожна жінка