Може Бог хоче від тебе лише одного?

Цікаво, але коли уважніше придивимось до світу рослин, то дізнаємось, що є такі, які щороку приносять плоди або багато разів за своє життя, але й також ті, що дають плоди всього раз.

І то би не було дивно, коли йдеться про одно або дворічні рослинки, які встигають вкоренитись, зацвісти, дати плоди і всохнути. Є такі, які ростуть довгі роки, однак плід приносять всього раз, наприклад деякі види бамбуку та агави.

І це насправді дуже гарний духовний образ.

Хтось встигає за своє життя принести багато плодів: допомагати іншим, підтримувати тощо. Хтось може зробити щось одне, але дуже значиме. І коли подивиться на своє життя, то починає, порівнюючи, себе знецінювати. Але то неправильно.

Бо слава Богу за тих людей, яким вдається приносити багато плодів за своє життя, але якщо ти увесь свій шлях проходиш заради чогось одного, конкретного, то не означає, що марно живеш.

Просто ти маєш свою окрему місію – на певному місці і в певному часі. Може виконуючи якусь рутинну роботу, завжди однакову, ти робиш щось особливе.

Може Бог хоче бачити тебе доброю мамою або дружиною, добрим вчителем чи лікарем, може щоразу готуючи смачну каву з любов’ю ти робиш дуже багато і стаєш свідченням любові для інших.

Не порівнюймо своє життя і свої життєіві завдання із завданнями інших. В кожного з нас своя програма і місія, в когось багатозадачна, в когось – однозадачна.

Бог прагне лише, щоби ми були щасливі, йдучи своєю дорогою. Джерело

Автор: Тетяна Трачук