Мудра притча, яка навчить долати будь-які перешкоди

Якось в одного фермера провалився в колодязь осел. Він страшно закричав і почав кликати на допомогу. Фермер і сплеснув руками й задумався: «Як же його звідтіля витягти?»

Подумав-подумав господар і розсудив так: «Осел мій — старий. Йому вже недовго залишилося жити. Мені все одно потрібно купувати молодого осла. А колодязь…а колодязь — майже висохлий. Я давно збирався його закопати й викопати новий в іншому місці. Так чому б не зробити це зараз? Заодно й ослика закопаю…», інформує Ukr.Media.

Він запросив всіх своїх сусідів допомогти йому закопати колодязь. Всі дружно узялися за лопати й почали закидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів до чого йде справа й почав видавати страшний вереск. І раптом, на превеликий подив, він притих. Після кількох кидків землі фермер вирішив подивитися, що там унизу.

Він був здивований від того, що він побачив там. Кожен шматок землі, який падав на його спину, ослик струшував і приминав ногами. Дуже скоро, на превеликий подив, ослик показався нагорі — і вистрибнув з колодязя!

У житті вам буде зустрічатися багато усякого бруду і щораз життя буде посилати вам все нову й нову порцію.

Всякий раз, коли впаде щось на голову, струсіть і йдіть далі, на зустріч щастю!

Кожна з виникаючих проблем — це як камінь для переходу на струмку. Якщо не зупинятися й не здаватися, то можна вибратися з будь-якого глибокого колодязя.

Запам’ятай п’ять простих правил:

  1. Звільни своє серце від ненависті — пробач всіх кривдників і ворогів.
  2. Звільни своє серце від хвилювань — більшість з них порожні і не збуваються.
  3. Веди просте життя і цінуй те, що маєш.
  4. Віддавай більше.
  5. Чекай менше.