Мудра жінка ніколи не буде вибачатися за ці шість речей

Живіть в гармонії з собою і не давайте іншим людям руйнувати свій баланс.

Вибачатися добре, іноді навіть корисно, але з розвитком соціальних мереж посилилася і громадська думка, яка «травить» і знищує самооцінку людей, змушуючи вибачатися за речі, які здоровими людьми не повинні засуджуватися зовсім. Пропонуємо вашій увазі 6 речей за які мудра жінка не повинна ніколи вибачатися!

Вибачатися за своє тіло

Наймарніше — це вибачатися за своє тіло! Розмір грудей, талії і довжина ніг — усе це індивідуальні параметри. Оцінка оточуючих не повинна стосуватися вашої природи. Головне — що ви відчуваєте себе комфортно в своєму тілі. Думка решти повинна залишитися при них і ніяким чином не зачіпати вашу самооцінку, інформує Ukr.Media.

Вибачатися за свій макіяж або його відсутність

Якщо ви хочете фарбуватись — то фарбуйтесь. Якщо у вас чутлива шкіра, то вам не варто йти на поводу у громадської думки і шкодити своєму здоров’ю. Зараз в моді природність і індивідуальність. Так що фарбуйтесь у свої улюблені кольори або зовсім не робіть макіяж. І ніколи цього не соромтеся.

Вибачатися за свій зовнішній вигляд

Одяг повинен допомагати нам відчувати себе комфортно. І це не тільки про фізичне відчуття, він також повинен надавати вам впевненості. Якщо вам подобається стильний байкерський прикид у свої 47 років, нікого не слухайте і носіть його, якщо вам це дійсно комфортно!

Вибачатися за ваш метод виховання дітей

Ви пішли випити ранкову каву і включили дитині телевізор на 10 хвилин, а вас вже критикують за те, що ви погана мати? Не варто переживати з-за цього! У кожного свій метод виховання. Впевнені, що ви робите все, що в ваших силах для виховання дитини. Ваші друзі і знайомі навряд чи професійні педагоги. Так що не сумнівайтеся у своїх діях.

Вибачатися за свою кар’єру

Громадська думка прийде критикувати і вашу кар’єру. Якщо ви раптом працюєте не за фахом і обрали щось зовсім інше. Це ваш вибір! Ніхто не повинен засуджувати його. Головне — що ви отримуєте задоволення від процесу. Так що не дайте похитнути свою впевненість і продовжуйте займатися тим, що подобається.Вибачатися за дрібні «пустощі»

Найгірше — коли вас засуджують за дрібні «витівки», наприклад, ви любите каву, але знаєте, що пити її багато — не дуже корисно. І знайомі ніколи не соромляться нагадати вам про це. Така критика не повинна змушувати вас почувати себе винуватою.

Як бачите, якщо ви робите речі, які не шкодять суспільству, то вам і не варто звертати увагу на оцінку оточуючих і, що ще гірше, вибачатися за ці нешкідливі вчинки.