Мудрі та добрі висловлювання найрозумнішої людини 20-го століття, Альберта Ейнштейна.

Альберт Ейнштейн широко відомий своєю теорією відносності, за яку він отримав Нобелівську премію. Ейнштейн народився в Німеччині 14 березня 1879 і помер 18 квітня 1955 року. Він вважається одним з найвпливовіших фізиків 20-го століття.

Більшість людей не знають, що Ейнштейн мав докторський ступінь, ще не маючи навіть 30 років і був основним прихильником соціальної справедливості та особистої відповідальності. Альберта Ейнштейна був не тільки людиною розумною, але і високодуховною особистістю, він був відкритим і орієнтованим на любов. Ми зібрали для вас кілька надихаючих, мудрих і таких, що примушують замислитися висловлювань великого Альберта Ейнштейна.

«Все геніальне. Але якщо ви судите рибу по її здатності лазити по дереву, вона буде жити все життя, вважаючи, що вона дурна».

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, прочитайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були розумнішими, читайте більше казок».

«Дві речі нескінченні: Всесвіт і людська дурість; і я не впевнений щодо Всесвіту».

«Збіг — це Божий спосіб залишитися анонімним».«У мене немає особливих талантів. У мене просто є пристрасне зацікавлення».

«Якщо захаращений письмовий стіл є ознакою захаращеного розуму, то, що ж означає порожній стіл»?

«Як тільки ми приймемо наші межі, ми вийдемо за ці межі».

«Є тільки два способи прожити своє життя. Так, ніби дива не існує. І так, ніби все єдивом».

«Світ не може бути збережений силою; мир може бути досягнуто тільки шляхом порозуміння».

«Чорні діри там, де Бога поділено на нуль».

«Кращий спосіб підняти собі настрій — це підняти настрій комусь іншому».

«Уява — це все. Це попередній перегляд прийдешніх пам’яток життя».

«Кораблю завжди безпечно на березі — але це НЕ те, для чого він побудований»

«Істинною ознакою інтелекту є не знання, а уява».

«Наука без релігії кульгає, релігія без науки сліпа».

«Чиста математика — це, по-своєму, поезія логічних ідей».

«Інтелектуали розв’язують проблеми, генії заважають їм».

«Людський дух повинен переважати над технологіями».

«Всі Узагальнення помилкові, в тому числі і це».

«Досконалість — це звичайна справа незвичайним способом».

«Реальність це просто ілюзія, хоча і дуже наполеглива».

«Наше завдання полягає в тому, щоб звільнити себе…, розширюючи наше коло співчуття, щоб охопити всі живі істоти і всю природу і її красу».

«Коли ви милуєтесь гарною дівчиною година здається секундою. Коли ви сидите на розпеченому вугіллі, секунда здається годиною. Це відносність ».

«Світ — це небезпечне місце для життя не через злих людей, а через людей, які нічого з ним не роблять».

«Можна було б описати все з наукової точки зору, але це не має сенсу; це було б безглуздо, як якщо б ви описали симфонію Бетховена як зміну хвильового тиску».

«Важливо не переставати ставити питання. У цікавості є своя причина існування. Не можна не тремтіти, коли ви споглядаєте таємниці вічності, життя, дивовижної структури реальності. Досить, якщо хтось просто намагається осягнути трохи цієї таємниці кожен день».

«Хоча я є типовим одинаком у своєму повсякденному житті, моє розуміння приналежності до невидимої спільноти тих, хто прагне до істини, краси та справедливості, не дозволяє мені почувати себе ізольовано».

«Дивно у нас становище на Землі. Кожен з нас приїжджає з коротким візитом, не знаючи чому, але іноді здається, що він передбачає мету. Однак з точки зору повсякденного життя ми знаємо одну річ: ця людина тут заради інших людей — перш за все для тих, від чиїх посмішок і добробуту залежить наше щастя ».«Освіта — це те, що залишається після того, як ви забули, що дізналися в школі».

«Логіка доставить вас від пункту А до пункту Б, а уява приведе вас всюди».

«Людина, яка ніколи не помилялася, ніколи не пробувала нічого нового».

«Ми не можемо розв’язувати наші проблеми з тим же мисленням, яке ми використовували, коли створювали їх».

«В центрі всіх труднощів лежить можливість».

Ейнштейн був одним з найвпливовіших вчених 20-го століття, і його думки з багатьох тем виходили за рамки науки і фізики. Сподіваємося, що ці цитати Альберта Ейнштейна змогли так чи інакше вплинути на вас.