Мудрий батько поставив на місце особливих матерів, цей урок вони запам’ятають на все життя.

Історія, яка сталася в звичайній школі, на все життя запам’ятається тим, хто вважає себе краще за інших та поділяє дітей на багатих і бідних.

Одного разу, на батьківських зборах, представниці батьківського комітету запропонували змінити дітям парти на нові та більш зручні. З загальної кількості сімей виявилося декілька, які не спроможні оплатити нові меблі. Тим паче, старі були ще справні, а грошей на нові в них просто не було.

Однак комітет настоював на обновленні. Один татусь запропонував здати більше грошей, щоб не розділяти дітей. Але ці матері були незломні і відповіли, що в кого немає грошей буде сидіти за старими партами. Чоловік послухав та нічого не відповів, але грошей він тоді так не здав.

Через два дні привезли нові парти, але тільки для тих дітей, чиї батьки оплатили оновлення. А вісім дітей, тих батьків які не змогли оплатити, сиділи за старими. Потримані меблі зіставили в один куток, чим відокремили бідних від багатих. Виглядало це жорстоко по відношенню до дітлахів, але комітету було все одно, що там думають голодранці.

Вся ця ситуація тривала не довго і егоїстичні жінки поплатилися за свій вчинок.

На наступний день, до школи прибуло вісім новеньких парт, набагато модернізованіших від обраних та стільців, надзвичайно зручних для дітей.Виявилося, що той татусь, який пропонував заплатити за бідних, дуже успішний бізнесмен.

Через свою вихованість він не красувався достатком перед усіма напоказ. А вирішив провчити зграю вередливих матусь.

Вони були просто не в собі від люті та незадоволення. Та почали казати, що їх дітей принижують та дискримінують таким відношенням. Але чоловік відповів їм: ,, Ви ж самі хотіли, щоб у одних дітей шкільні парти були набагато краще ніж у інших, все вийшло по-вашому!,,