Мурахи на довго підуть від вас. Два дієві способи позбутися їх

З приходом тепла прокидаються шкідники. Вивести мурах та попелицю з ділянки можна за допомогою одного простого й доступного засобу. Ці шкідники швидко розмножуються та сильно шкодять рослинам. Однак, не варто поспішати використовувати отрутохімікати, бо вони негативно впливають на врожай. Тому, варто застосовувати інші способи.

Приманка.

Щоб прибрати мурах з ділянки, приготуйте приманки, що будуть приваблювати їх та будуть отруйними. Для цього подрібніть варені яйця, додайте 0,5 ч. л. цукру та 0,5 ч. л. борної кислоти. Ретельно перемішайте та скачайте масу в кульки. Розкладіть отруту в місцях скупчення мурах. Запах їжі буде приваблювати комах, а борна кислота знизить їх.

Сода.

Щоб позбутися попелиці та інших шкідників, приготуйте засіб з соди. Змішайте 5 ст. л. соди, 5 ст. л. олії та 5 ст. л. засобу для миття посуду. Обприскайте засобом рослини, щоб відлякати попелицю.

За допомогою цих простих та екологічних засобів можна прогнати мурах й попелицю без використання отрутохімікатів. Так рослини будуть рости здоровими та смачними.