На що здатні ворони: головні прикмети та заборони, які пов’язані з цими птахами

Ворони дуже розумні птахи, як папуги та навіть краще. Вони здатні вирішувати складні завдання, бо їх можна цьому навчити. В зграї кожен ворон знає один одного та впізнає. Однак, ці птахи не моногамні. Вони створюють стосунки, наче люди. Навіть їх пташенята, тримаються поряд з батьками. Ворони їдять все, навіть яйця та пташенят інших птахів. Тому, вони розоряють гнізда, які інші птахи ховають. Щоб їх знайти, потрібно бути розумними та вправними.
Ворони не агресивні та не будуть полювати на дорослих птахів. Вони більше схожі на санітарів міста та харчуються хворими й слабкими пташками.

Для мисливців ворони виступають конкурентами, бо у великих містах птахи не відчувають нестачі їжі. А от влітку вони летять ближче до лісної зони, де займаються розоренням гнізд, особливо качок та інших водоплавних птахів. Через це їх вважають шкідниками. Чим більше ворогів, тим менше водоплавних птахів.

Однак, є й позитивні сторони, бо ворони споживають та переробляють харчові відходи. Також, вони регулюють чисельність голубів, бо велика кількість подібних істот можуть принести лихо, таке, як різні інфекції.

Ворони можуть виконувати складні дії зграєю. Одного разу сталося так, що зграя птахів камінням побила скло на ангарі. Раніше вони там спали, коли ще не було скла. Також, вони нападають на котів, іноді навіть цькують їх до смерті. Однак, це лише тоді, якщо кішка зайшла на територію, де ворони облаштували гнізда. Таким чином вони захищають себе та своє потомство. В іншому випадку ворони нападати не будуть.