Надзвичайно мудрі слова, які сказав Річард Гір про життя. Радимо усім прислухатись до них.

Річард Гір про життя — Надзвичайно мудрі слова.

«Мама мого друга все своє життя дотримувалася здорового харчування. Ніколи не вживала алкоголь чи якусь «погану» їжу, щодня займалася фізичними вправами, завжди була рухливою і активною, приймала всі добавки, які прописував її лікар, ніколи не виходила на сонце без сонцезахисних засобів, а коли виходила, то так ненадовго, як тільки було можливо — загалом, вона оберігала своє здоров’я, роблячи все, що було можна.

Зараз їй 76 років, і у неї рак шкіри, рак кісткового мозку і остеопороз у важкій стадії. Батько мого друга їсть бекон поверх бекону, масло поверх масла, жир поверх жиру, ніколи, буквально ніколи не займався спортом, кожне літо горів на сонці до хрусткої скоринки — фактично, він жив на повну котушку і не так, як радили оточуючі.

Йому 81, і лікарі кажуть, що у нього здоров’я молодої людини. Люди, ви не можете сховатися від своєї отрути. Він є, і він знайде вас, так що, як сказала мати мого друга: «якби я знала, що моє життя так закінчиться, я б прожила її по повній, насолоджуючись всім, чого мені говорили не робити!».Ніхто з нас не вибереться звідси живим, так що, будь ласка, перестаньте ставитися до себе, як до чогось другорядного. Їжте смачну їжу. Гуляйте на сонці. Стрибайте в океан. Діліться дорогоцінною правдою, яка у вас на серці. Будьте дурними. Будьте добрими. Будьте дивними. На решту просто немає часу».