Надзвичайної сили Молитва батьків за дітей, яку ви маєте прочитати

Отче Небесний! Твоїй невимовній Благості  та Ласкавості   ми  вручаємо  дітей, якими Ти захотів нас поблагословити. Твій Син  Божий,  Господь  наш  Ісус Христос викупив їх Своєю найдорожчою Кров’ю, а Святий Дух  освятив  їх  у Святій  Тайні Хрещення. Ти, Боже, зажадаєш відповіді від нас на Страшному Суді за душі дітей наших. Ми відчуваємо весь тягар відповідальності за їхні душі. Тому молимо Тебе, Предвічний Отче, подай нам світло розуму, силу і терпеливість, щоб змогли ми дітей виховати згідно Святої Волі Твоєї. Наділи нас, Отче Небесний, Своєю Милістю, щоб ми зуміли зберегти невинність дітей   наших, навчати їх власним добрим прикладом, подбати про їхнє добро душевне та тілесне. І подаруй нам Ласку, Боже, щоб ми Тебе славили разом з нашими дітьми у Царстві Небесному.
Амінь

Отче Небесний! Ти благословив мене дітьми і поклав на мене обов’язок трудитися над їхнім вихованням. Знаю, Господи, що колись Ти будеш вимагати від мене рахунку з цього важливого обов’язку.
Я свідомий (свідома) того, тому вдаюся до Тебе і благаю в покорі: просвіти мій розум, щоб я своїх дітей якнайкраще провадив (провадила) згідно з Твоїми Святими Заповітами. Викоріни з мого серця надмірне прив’язування до них, яке є виявом самолюбства, щоб я не був(була) сліпим(сліпою) на їхні помилки. Охорони мене, Господи, щоб я не був (була ) для них згіршенням. Дай мені так виховати моїх дітей, щоб вони все більше Тебе пізнавали, любили і ціле своє життя прожили згідно з Твоєю Святою Волею. Пречиста Діво Маріє, будь моїм дітям Матір’ю і Заступницею. Святий Обручнику Йосифе, заопікуйся моїми дітьми.
Амінь