Найефективніші талісмани червня, які привернуть до вас удачу і гроші.

Червень 2019 року — особливий місяць, в який найбільш ефективними будуть п’ять талісманів. Вони допоможуть вам швидше досягти успіху, інформує Ukr.Media.

Червень обіцяє бути вкрай динамічним місяцем, в який може відбутися маса цікавого. Він буде насичений яскравими подіями і зажадає від людей великих витрат енергії. Необхідно швидко відновлювати сили. У цьому допоможе своєчасний відпочинок. А щоб забезпечити собі успіх у всіх починаннях, можна звернутися до п’яти перевірених талісманів.

Гілка бузку

Це народний талісман, який заведено тримати вдома в червні. Згідно з традиціями, у травні або на початку літа потрібно зірвати гілочку бузку і поставити її у воду вдома. Бажано розмістити її там, де найчастіше збираються домочадці. Якщо ви живете одні, то можна поставити квітку на кухні або в передпокої.

Бузок у слов’ян завжди вважався талісманом удачі. Цвітіння бузку — символ прийдешнього літа. Цього моменту завжди чекали. Дотепер багато людей приносять гілочку бузку до себе додому, щоб частинка удачі була поруч.

Синій колір

Початок літа 2019 року — це період, коли людині буде потрібно максимальна розумова концентрація. У червні може відбуватися безліч подій, які потребують швидкої реакції. Синій колір в цьому плані буде володіти найбільш відповідною енергетикою і властивостями.

Відтінки синього можна поєднувати з кольором стихії вашого Знаку Зодіаку. У Овнів, Львів і Стрільців це червоний. Близнюкам, Терезам і Водоліям підійде білий. Представникам Земних Знаків — Тельцям, Дівам і Козерогам — краще розбавляти синій колір жовтим або зеленим. Водним Знакам, до яких відносяться Рак, Скорпіон і Риби, підійде сірий, бірюзовий.

Камені-талісмани

Експерти радять використовувати в якості помічників такі камені, як котяче око, агат, турмалін. Бажано вибрати один з них згідно з необхідними властивостями.

Котяче око допоможе відвести біду, відвадити ворогів, відчути спокій і впевненість. Також він поліпшить інтуїцію, без якої в червні нікуди.Турмалін допоможе уникнути стресів і конфліктів, відновити віру в себе, віднайти внутрішню гармонію.

Агат допомагає людині зосередитися, а також володіє потужними захисними властивостями.

Талісмани фен-шуй на червень 2019 року

Зараз світом править Жовта Земляна Свиня. Червень — один з найважливіших місяців у 2019 році. Кращим талісманом для залучення грошей стане скарбничка. Вона повинна бути у формі свині, але якщо немає можливості знайти таку, то можна обійтися скарбничкою іншої форми.

Червень — час прийняття важливих рішень, тому побічним талісманом може стати Хотей. На робочому місці або в передпокої можна повісити картину з зображенням води. Це може бути океан, річка. Все це допоможе привернути успіх і гроші.

Золото

Золото в червні буде кращим металом. Кожній людині знадобиться потужне підживлення для досягнення цілей у різних сферах життя. Найсприятливіші властивості проявлять прикраси круглої форми. Це може бути кільце, закруглений кулон або сережки. Гострокутні і несиметричні вироби можуть призвести до викиду негативної енергії.