Найкраща Притча про Молитву, яку має прочитати кожен

Ця дивовижна історія, яка відбулася в реальному житті, ніколи не дасть вам опустити руки. Лiкар Марк, був дуже відомим фахівцем в області oнкoлoгії.

Одного разу він збирався на дуже важливу конференцію в інше місто, де його повинні були нагородити премією в галузі мeдичних досліджень. Він дуже хвилювався, тому що на цій конференції повинні були оцінити його багаторічну працю.

Однак, через дві години після того, як літак злетів, сталася aвaрійна посадка в найближчому аеропорту через якийсь технічні неполадки. Лікар боявся не встигнути, тому орендував машину і поїхав сам в місто, де повинна була проходити конференція.

Однак, незабаром після того, як він виїхав, погода зіпсувалася і почався сильний шторм. Через сильний дощ він не туди завернув і заблукав.

Після двох годин безрезультатною їзди він зрозумів, що пропав. Він відчував себе голодним і жaхливо втомленим, тому вирішив пошукати, де б зупинитися. Через деякий час, він, нарешті, натрапив на маленький старий будинок. Зневірившись, він вийшов з машини і постукав у двері.

Двері відчинила красива жінка. Він попросив її скористатися телефоном. Однак, жінка сказала йому, що у неї немає телефону, але він може зайти і почекати, поки погода не покращиться.

Голодний, мокрий і втомлений лiкар прийняв її люб’язну пропозицію і увійшов.

Дама дала йому гарячий чай і поїсти. Леді сказала, що він може приєднатися до її молитві. Але, Марк посміхнувся і сказав, що він вірить тільки в працьовитість і відмовився.

Сидячи за столом і попиваючи чай, спостерігав за жінкою в тьмяному світлі свічок, як вона молилася поруч з дитячим ліжечком.

Лiкар розумів, що жінка потребує допомоги, тому, коли вона закінчила молитися, запитав її, чого саме вона хоче від Бога і невже вона думає, що Бог коли-небудь почує її благання. А потім він запитав про маленьку дитину в ліжечку, біля якого вона молилася.

Леді сумно посміхнулася і сказала, що дитина в ліжечку це її син, який страждає від рідкісного типу paку і є тільки один лiкар, його звуть Марк, який може вилікувати його, але у неї немає грошей, щоб дозволити собі його, крім того, Марк живе в іншому місті. Вона сказала, що Бог досі не відповів на її молитву, але вона знає, що він допоможе їй і нічого не злoмить її віру.Ошелешений Марк просто розплакався. Він прошепотів, Бог великий і згадав все, що з ним сьогодні відбулося: несправність в літаку, проливний дощ, через який він збився зі шляху; і все це сталося через те, що Бог не просто відповів на її молитву, а й дав йому шанс вийти з матеріального світу і допомогти бідним нещасним людям, у яких немає нічого, крім молитви.

Завжди будьте готові зробити те, що Бог приготував для вас. Не буває випадковостей у житті.

Джерело