Найнебезпечніші дні у липні. Дізнайтеся про них, щоб правильно спланувати справи.

Астрологи рекомендують бути особливо уважними та обережними у такі дні, інформує Ukr.Media.

В цілому липень виявиться досить сприятливим часом, але цей місяць буде затьмарений двома затемненнями: сонячним 2 липня і місячним в ніч з 16 на 17 липня. Це продуктивний місяць, але в небезпечні дні краще знизити активність і проявляти максимальну обережність.

2 липня — сонячне затемнення, день любовних невдач

Нас чекає повне сонячне затемнення в 10 градусах Знаку Раку. Це означає, що очікуються великі проблеми в плані сімейного спілкування, пошуку любові. Закохані можуть зустрітися з хвилею негативу, що виходить від оточуючих і від них самих. Це буде час сварок, конфліктів, пліток і лицемірства. Також велика ймовірність розчарувань в людях.

Важливо приймати людей такими, які вони є — з усіма їх недоліками, страхами і дивацтвами. Ідеальних людей не буває, і 2 липня тому стане найкращим підтвердженням. Затемнення — день розквіту егоїстичності і дратівливості.

7 липня — день внутрішнього хаосу і ліні

Зростаючий Місяць у цей день буде перебувати в Знаку Діви. Таке поєднання негативно позначається на внутрішньому світі людей. Багато починають порушувати дані собі і оточуючим обіцянки, що відлякує удачу. Також через дисонанс Місяця і Діви багато починають лінуватися, людям складніше боротися з прокрастинацією та іншими шкідливими звичками.У цей день Місяць також буде перебувати в тригон з Плутоном. Такий аспект означає, що у багатьох людей втратиться стимул до саморозвитку. Долати перешкоди буде складніше. Єдине, що може мінімізувати ризик негараздів у цей день, — той факт, що це буде неділя. Краще не братися за важливі справи, а просто відпочити як слід.

16 та 17 липня — місячне затемнення, дні проблем у справах

Часткове місячне затемнення пройде у Знаку Козерога, який відповідає за самоствердження людей, нашу ідеологію. Саме перебування Місяця в Козерозі в повний Місяць і в момент зростання Місяця — це дні вкрай небезпечні. Затемнення посилить цю хвилю негативу, з-за чого люди можуть стати жадібними. Скупість негативно позначиться на всіх сферах життя без виключення. Крім того, можливе загострення ревнощів.

Затемнення в Козерозі забере у багатьох людей натхнення. Творчим особистостям буде складніше справлятися з роботою, але варто пам’ятати про те, що з будь-якої ситуації завжди є вихід. Найголовніше — це залишатися вірними своїм принципам. Місячне затемнення постарається направити нас по хибному шляху.

24 липня — день емоційних проблем

Щербатий Місяць в Овні — небезпечний час, в який люди часто ставляться до себе надто вимогливо. У багатьох в цей день можуть початися проблеми з упевненістю в собі. Це буде виражатися в невдоволення своєю зовнішністю, в загостренні комплексів, викликаному серйозним дисонансом між Місяцем і зірками.Додаткові проблеми принесе квадратура Місяця з Меркурієм. Меркурій — планета, яка може провокувати скандали, коли настрій Місяця не з кращих. 24 липня так і станеться. Також Меркурій відає пам’яттю людей і дарує удачу в тривалих поїздках. У цей день все з точністю до навпаки — краще уникати зміни обстановки і поїздок.

Найнебезпечніші дні у липні. Дізнайтеся про них, щоб правильно спланувати справи.