Молитва-оберіг «Трьом Ангелам», що вбереже від неприємностей та проблем

А чи відомо вам, що у кожної людини, окрім Ангела-хранителя, ще два небесних Ангели, які вказують нам шлях при народженні і після смерті? Тому дуже важливо молитися щиро всім трьом Ангелам, аби своєю молитвою, відвести від себе усі неприємності і біди, які можуть трапитися нам на життєвому шляху.

У складні хвилини життя, візьміть три церковні свічки, запаліть їх перед образом, і подумки поговоріть з Богом, але без образ, без злості на людей чи обставини, без найменшого негативу, розкажіть йому про свої проблеми так би мовити, налаштуйтеся на молитву. Не картайте себе і не звинувачуйте інших, бо навіть Господь говорив, про необхідність нікого і ніколи не осуджувати, це великий гріх, не нам бути суддями, а лише Отцю Небесному на великому суді.

З відкритою душею, щиро і спокійно читайте молитву до «Трьох Ангелів», і з часом ви помітите, як ваші проблеми потроху почнуть вирішуватися, спершу це будуть дрібні негаразди, а згодом і великі проблеми підуть геть з вашого життя. Дуже важливо також читати цю молитву коли ви чимось налякані, у розпачі, коли маєте погані або тривожні передчуття, коли ви відчуваєте, що вам потрібна Божа допомога, читайте стиха цю молитву:

«Врятуй, Господи. Збережи, Господи. Ти призначив мені допомогу від трьох Ангелів, трьох Архангелів, небесних моїх захисників. І дав Ти їм наказ мене оберігати, нікому в образу не давати, від будь-якої напасті берегти, щастя моє стерегти. Так Почуйте Мене, Ангели, мої про допомогу вашу молю, з бідою розібратися хочу. Поставте захисний паркан від землі до небес, за який ніхто не зможе зайти. Перестати боятися хочу всякого люта, розмов поганих, очей злих, обмовлянь поганих, хвороб лютих, людей злих і усього нечистого, що на нашій землі. Всім серцем вірю я, що за вашою спиною як за надійною стіною. Врятуйте і збережіть раба Божого (ваше ім’я), Ангели. Архангели. Оберігайте мене від рання до рання. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь»