Народні прикмети на кожний день тижня: Які допоможуть убезпечити себе і своїх близьких від проблем.

Завдяки мудрості наших предків кожен зможе убезпечити себе і своїх близьких від проблем.

Існує безліч прикмет-застережень, завдяки яким можна уникнути неприємностей. Кожен день тижня буде приносити удачу, якщо дотримуватися народної мудрості і не ігнорувати попереджувальні прикмети, інформує Ukr.Media.

Побутує думка, що кожен день тижня підходить для певних справ. Експерти рекомендують познайомитися з прикметами, щоб зрозуміти, які саме кроки не варто робити, щоб виключити неприємності.

Прикмети на понеділок

Понеділок недарма називають важким днем, і не тільки тому, що з нього починається трудовий тиждень. В цей час кермо правління бере Місяць, покровитель цього дня, тому люди часто помиляються через непродумані кроки. Прикмети допоможуть уникнути неприємностей.

 • У понеділок не можна починати нові справи, тому що вони будуть приречені на невдачу. Початок тижня — не час для ділових угод і важливих фінансових операцій. Прикмети кажуть, що в цей день будь-які спроби змінити життя стикаються з непереборними труднощами або стають причиною низки небажаних подій.
 • У понеділок не можна сумувати і сваритися, інакше негативні емоції будуть супроводжувати людину аж до неділі, заважаючи зосередитися на роботі і радіти життю. У народі казали про те, що початок тижня — найбільш відповідальний час, тому в цей день важливо стежити за емоціями і не дозволяти їм затьмарювати голос розуму.
 • За повір’ям, у понеділок не можна кликати або пригортати небажаних гостей, інакше протягом усього тижня доведеться спілкуватися з людьми, яких бачити не хочеться.
Прикмети на вівторок

Другий день тижня вважається сприятливим, адже його покровитель — Марс, планета, підтримує сміливі починання. Попри те, що у вівторок можна сміливо братися за грандіозні проєкти, існують справи, які виконувати не варто. Вони можуть призвести до неприємних наслідків.

 • У вівторок не позичають і не дають в борг. За повір’ями, ці фінансові операції призведуть до проблем, і людина ризикує залишитися на мілині.
 • Вважається, що у вівторок не варто робити покупки, особливо спонтанні. Якщо є така необхідність, варто зробити необхідні придбання таким чином, щоб не залишалося здачі. Це допоможе уникнути неприємностей.
 • У вівторок не можна відмовлятися від вигідних пропозицій, інакше удача відвернеться. Наші предки вірили, що краще спробувати себе в новій справі, ніж злякатися відповідальності або складнощів.

Прикмети на середу

Середовищем керує Меркурій, планета комунікацій. Його енергетика благоволить тим, хто зважився на обґрунтований ризик. У середу найбільш імовірний успіх, однак є справи, які краще відкласти, щоб виключити неприємності надалі.

 • Підступність середовища полягає в тому, що розпочаті справи будуть мати непередбачуваний результат, тому наші предки намагалися не починати нічого в цей день тижня.
 • Цей день не підходить для переїздів, особливо якщо людина планує надовго затримаються на новому місці. Згідно з прикметою, переїзд у середу буде тимчасовим, і незабаром людина буде змушена шукати нове місце проживання.
 • Вважається, що у середу не можна наймати нових працівників: співпраця навряд чи буде вдалою.
 • У середу, за прикметою, не варто влаштовуватися на нову посаду: вона виявиться непридатною, малоприбутковою. Також після працевлаштування в цей день можуть виникати складнощі в колективі або при спілкуванні з начальством.

Прикмети на четвер

Юпітер, покровитель четверга, наділяє людей мудрістю. В цей день тижня удача чекає кожного, хто буде приймати рішення, засновані на доводах розуму, відмовиться від авантюр і поспіху. Однак існують прикмети, що попереджають про небезпеку.

 • У четвер не можна ігнорувати передчуття. В цей день найпростіше уникнути неприємностей, якщо довіритися загостреній інтуїції і уважно поставитись до знаків долі.
 • В цей день городники та садівники намагаються нічого не садити, бо, за повір’ями, урожай буде мізерним або зовсім пропаде. Особливо ця ознака стосується посадки картоплі та інших рослин з формуванням бульб.
 • Вважається, що в четвер краще промовчати, щоб не сказати зайвого. Порожні обіцянки обернуться вадами, а плани можуть не здійснитися через вплив недоброзичливців.
 • Тим, хто не поверне в четвер позиченого, загрожують неприємності. Прикмета збувається лише в тому випадку, якщо домовленість про повернення призначена саме на цей день.

Прикмети на п’ятницю

П’ятниця, якою управляє Венера, вважається сприятливим днем. У цей час є шанс зустріти другу половинку, а також вирішити фінансові труднощі. Однак і на цей день є ряд застережень, які допоможуть уникнути небажаного розвитку подій.

 • Важливі починання, особливо що стосуються сфери любові, можуть обернутися провалом. Застереження відноситься також до подорожей, початку навчання, зміни місця проживання. Серйозні кроки в цей день тижня можуть стати початком низки проблем.
 • П’ятницями не можна турбувати землю: садити, копати і проводити інші дії. Такі заходи призведуть до проблем з урожаєм і хвороб рослин.
 • П’ятничні сни зазвичай збуваються, тому про них не можна нікому розповідати. Щасливі сновидіння принесуть удачу, а якщо присниться щось погане, то про це варто скоріше забути, щоб не накликати неприємності.
 • Вважається, що в п’ятницю не можна міняти постільну білизну. Ця дія може стати причиною кошмарних сновидінь. Тим, кому необхідно провести цю маніпуляцію, варто прочитати спеціальну молитву від поганих снів.
 • За прикметою, миття підлоги в п’ятничний день може стати причиною скандалів. Наші предки вважали, що жінка, яка помила підлогу в цей день, ризикує «вимити» всіх членів сім’ї з будинку.
 • Небезпечним днем вважається п’ятниця 13-го. За повір’ями, у цей день нечисть вільно розгулює по світу, змушуючи людей здійснювати погані вчинки. У такий день не можна сваритися з близькими людьми, вірити чужим і подорожувати, особливо на власному транспорті. Надмірна веселість 13 числа може привести до частих сліз, а посадка рослин обернеться відсутністю врожаю. Також у п’ятницю 13 числа важливо не спокушати долю, не погоджуватися на сумнівні авантюри і грошові операції.
Прикмети на суботу

Суботній день під впливом Сатурна для багатьох стає по-справжньому доленосним. Енергетика планети дозволяє приймати відповідальні рішення і змінювати життя в кращу сторону. Позитивний день можуть затьмарити лише поспішні вчинки, про які попереджають прикмети.

 • В суботній день не можна халатно ставитися до своїх обов’язків. Згідно з прикметою, доля може жорстоко покарати тих, хто підходить до виконання справ занадто легковажно або працює абияк.
 • За повір’ями, в суботній день не можна їсти надміру. Гріх обжерливості сам по собі тяжкий проступок, а згідно з прикметою він може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.
 • В суботній день не можна давати гроші в борг, але при цьому можна брати позики самому.
 • За прикметою, в суботу не можна ворожити і проводити ритуали, спрямовані на набуття любові.

Прикмети на неділю

Неділя перебуває під заступництвом Сонця. У цей день енергетика радості переповнює людей, дозволяючи насолоджуватися життям і робити добрі вчинки. Зробити цей день максимально сприятливим допоможуть прикмети-застереження.

 • Згідно з повір’ями, недільний день призначений для відпочинку, тому працювати без необхідності в цей час не варто.
 • Прикмета свідчить, що недільний день не підходить для банних процедур, як і для зміни іміджу.
 • Нові починання, серйозні справи та фізична праця у неділю не принесуть успіху, бо цей день заведено присвячувати молитвам.

Прикмети-застереження не втрачають актуальності і в сучасному світі, адже завдяки народній мудрості кожен може змінити життя на краще і не робити помилок, які ведуть до неприємностей.