Натуральний засіб, який допоможе позбутися колорадського жука на картоплі

Щоб виростити гарний врожай картоплі, потрібно добре її доглядати, полоти, обгортати, підживлювати та захищати від колорадського жука, одного з багатьох ворогів картоплі.

Боротися з ним просто – збирати вручну. Це дуже важко, особливо у спеку. Тому, багато хто обробляє кущі хімічними інсектицидами чи екологічно безпечними засобами, біо-препаратами.

Застосування хімічних інсектицидів – швидкий та ефективний метод, але дуже шкідливий, особливо для дітей та людей старшого віку.Існують екологічні, безпечні методи боротьби з колорадським жуком так звані народні.

Якщо з’єднати суху гірчицю з оцтом, то можна знищити личинки колорадського жука та відлякати інших комах, дротяників й слимаків. Також, гірчиця може покращувати та структурувати ґрунт й добре боротися з фітофторою на пасльонових культурах.

Інгредієнти:

  • Суха гірчиця 1 кг.;
  • Оцет 9% 100-120 мл.;
  • Чиста тепла вода 10 л.
Спосіб застосування:

Розчиніть у теплій воді гірчицю, оцет та обприскайте цим розчином картоплю так, щоб розчин потрапив на нижні листочки картоплі. Запах гірчиці не переносить колорадський жук, тому він швидко покине ділянку.