Навіщо досвідчені господині, гладять усі речі на фользі, та як правильно це робити

Кожна господиня намагається зекономити час на домашніх справах, адже прасування займає дуже багато вільного часу. В гардеробі можна завжди знайти речі, котрі прасувати складно та довго. Інколи складки на одязі припадають на вільних місцях й псують зовнішній вигляд.

Однак існує простий та дієвий спосіб, який допоможе впоратися з таким складним прасуванням. Для цього, потрібно зняти чохол з прасувальної дошки, під нього застелити фольгу блискучою стороною догори й повернути його на місце. Таким чином срібляста сторона поверхні фольги буде відбивати тепло від праски, що допоможе прасувати одяг одночасно з обох сторін.Якщо в процесі прасування закінчився олівець для чищення праски, приготуйтесь використати звичайну фольгу. Обгорніть фольгою праску, щоб її матова сторона щільно прилягла до самої підошви праски. Таким чином можна випрасувати речі навіть тоді, коли праска забруднена. Однак такий спосіб не передбачає використання відпарювання.

Отже, фольга є незамінною річчю вдома. З її допомогою можна вирішити масу нагальних проблем не тільки на кухні, а й в іншому повсякденному житті.

Навіщо досвідчені господині, гладять усі речі на фользі, та як правильно це робити