Навіщо смажити господарське мило на сковороді. Секрети досвідчених господинь

Не кожному відомо, що господарське мило може очистити бруд та нагар на посуді. Це гарний та дешевий засіб, який допомагає впоратися з багатьма побутовими проблемами. Жінки чистять господарським милом килими, підлогу, меблі та інше. Також, його додають під час прання, щоб вивести плями. Однак, мало кому відомо, що за допомогою господарського мила можна очистити бруд й нагар з пательні та іншого посуду.

Чищення зсередини.

Візьміть брусок господарського мила, відріжте невеликий шматочок та натріть його на маленькій тертці. Цю стружку рівномірно розподіліть по пательні та додайте невелику кількість води, щоб вона ледве покривала мило.

Поставте на плиту та зачекайте до повного розчинення засобу. Вимкніть вогонь та залиште пательню до повного охолодження.

Після цього губкою починайте терти бруд. Господарське мило пом’якшує чищення.

Чищення пательні ззовні.

Господарське мило допоможе очистити пательню не лише зсередини, а й ззовні. Натріть невелику кількість мила та покладіть в неглибоку ємність. Додайте трохи теплої води та ретельно перемішайте до створення густої каші. Декілька столових ложок погасіть оцтом та додайте до господарського мила й перемішайте.

Переверніть пательню та нанесіть суміш на брудну поверхню й залиште на 15-20 хв. Потім губкою або щіткою починайте чистити бруд. Якщо з першого разу не вийшло видалити весь бруд, просто повторіть процедуру.