Не дайте огіркам почати жовтіти. Поради, щоб ще довго родили

Якщо на огірках жовтіє та сохне листя, слід знати, яких заходів вжити. Існують прості методи, що допоможуть врятувати овочі.

Існує 3 головні причини, чому жовтіє та сохне листя на огірках

Нестача добрив.

Під час формування плодів та їх зростання, слід забезпечити рослину поживними речовинами, особливо калієм. При нестачі калію, листя огірків жовтіє та опадає, а плоди мають грушоподібну форму, вкриваються плямами та засихають. Щоб цього уникнути, проведіть підживлення калійними добривами.

Переноспороз.

Грибкова хвороба, через яку спочатку страждає листя рослин, потім стебло, а згодом культура просто гине. З моменту ураження хворобою до зупинки росту рослин проходить 7 днів. При перших ознаках появи хвороби проведіть обробку фунгіцидами.

Невідповідний полив.

Дефіцит вологи або її надмірна кількість завдає шкоди огіркам, тому полив має проводитися вчасно. Однак, не поливайте огірки холодною водою, тому що огірки можуть зазнати стресу від перепадів температур.

Обробка проти пожовтіння.

Хліб.

Замочіть хліб та залиште на ніч. Вранці додайте пару крапель йоду та ретельно перемішайте до однорідної маси. Розведіть масу в 10 літрах води та проведіть обприскування огірків. Рослини будуть зеленими до самої осені. Обприскування проводиться раз на 14 днів.

Молочна сироватка.

На 5 літрів води додайте 1 літр сироватки та полийте рослини. Це захистить огірки від грибків. Підживлення проводиться раз на тиждень.

Цибулеве лушпиння.

В цибулевому лушпинні міститься багато корисних речовин. Насипте лушпиння в глибоку миску та залийте водою. Дайте закипіти, накрийте кришкою та залиште настоюватися протягом 5 години. Процідіть та розведіть з водою в співвідношенні 2:8 й полийте огірки.

Не дайте огіркам почати жовтіти. Поради, щоб ще довго родили