Цибуля не дуже вибаглива в догляді, але нехтувати цим не потрібно. В іншому випадку пір’я може пожовтіти.
Поливайте рослини та вносьте добрива, орієнтуючись на погодні умови, стан ґрунту та наявність шкідливих комах.
Щільний ґрунт.
Якщо рослина не отримує достатньо води та повітря, вона погано розвивається. Через це з’являються хвороби та шкідники. В такому випадку розпушуйте ґрунт після дощу та проведіть мульчування в міжряддях.
Цибуля формується під землею, де волога утримується довше. Однак, не можна перезволожувати цибулю. Поливайте її лише за умови тривалої посухи.
Поливайте цибулю помірно та регулярно, враховуючи особливості ґрунту й погодні умови. Піщані ґрунти висихають швидше. За місяць до збору врожаю припиніть поливати цибулю.
Нестача азоту.
Пір’я жовтіє, якщо цибуля відчуває нестачу азоту. Також, при цьому деформується та вкорочується листя. Внесіть мінеральні добрива. Для цього розведіть 15 грамів препарату у відрі води.
Шкідники.
Дотримуйтесь правил сівозміни, інакше знизиться якість врожаю та почнуть з’являтися шкідники. Найбільше рослина страждає від цибулевої мухи. Для профілактики розсипте по ділянці порошок гірчиці або чорного та червоного гострого перцю. Також, можна обприскати цибулю нашатирним спиртом. На відро води додайте 2-3 ст. л. нашатирного спирту. Або обприскайте розчином борної кислоти – 2 грами на 10 літрів.