Не подобається — скажи

Всі люди, в основному, роблять одну глобальну помилку — це накопичення мовчазних претензій. Вони вважають за краще не висловлювати те, що вони відчувають у собі.

Кожен з нас, будуючи відносини і спілкуючись один з одним відчуває стан, в якому виникає почуття невдоволення коханою людиною, близькими і рідними або будь-якими взаєминами в соціумі.

Накопичення мовчазних претензій

Більшість починають закопувати цю негативну емоцію в собі, роблячи вигляд, що не помічають. «Винні», що викликали таку реакцію, не розуміють, що несуть якусь шкоду, щось неприємне, що створюють внутрішній дискомфорт іншому і навіть не здогадуються коригувати свою поведінку.

«Скривджені» ж навчилися не звертати і не помічати ті речі, на які виникає негативна реакція, що призводить до накопичення таких ситуацій.

Надалі виникає величезне невдоволення такою людиною, навіть якщо вона э улюбленою і рідною.

Невисловлена незадоволеність поступово перетворюється в гнів і ненависть.

Всі накопичені начебто дрібниці призводять до вибуху емоцій. А той, на кого все це несподівано обрушується, навіть не в курсі про те, що хтось чимось був незадоволений.

Він не розуміє, звідки і чому стільки агресії і злості вилилося на нього, і не уявляє той ланцюжок подій, який логічно склалася у партнера, і привів до нервового зриву.

Кожен в любовних відносинах, в дружбі і, взагалі, в будь-якому спілкуванні повинен спиратися на простий принцип: не подобається — скажи.

Це необхідно для побудови щасливих і гармонійних відносин.

Важливо навчитися конструктивно, раціонально і спокійно доносити, що ви любите або не любите, від чого отримуєте задоволення, а від чого ні.Більше показувати, яким ти є насправді, даючи чітку і правдиву інформацію про себе.

Необхідно бути справжнім, самим собою і не намагатися грати в людину, якою ви не є.

Тільки акуратне вираження почуттів і емоцій має колосальне значення на початковому етапі взаємодії і побудови особистих відносин і, якщо цього не відбувається, ви автоматично зариваєте своє щастя і радість від спілкування з дорогим вам людиною.

Безліч людей страждають саме через це.

В якийсь момент, усвідомивши і прийшовши до розуміння проблеми в стосунках, ви спробуєте непомірну купу невирішених претензій, що не були висловлені, донести до близької людини, чим викличете тільки подив і роздратування у неї.

Реально, рідко хто може сприйняти і проаналізувати такий обсяг інформації відразу. Тому в ситуаціях, коли вже накопичено неосяжну кількість невисловленого негативу і, якщо ви вважаєте, що цей чоловік або ця жінка дороги вам, не здавайтеся.

Навчіться особисто конструктивно висловлювати невдоволення і підозри без їх накопичення до вибуху.

Джерело

Не подобається — скажи