Небезпечні дні у липні. Дізнайтеся про них, щоб правильно спланувати справи

В липні так як і в інших місяцях є несприятливі дні. Хоча сам по собі місяць дуже продуктивний, потрібно проявити максимальну обережність в небезпечні дні.

2.07.2020. День сонячного затемнення та невдач в коханні.

Цей день наповнений дратівливістю та егоїзмом. Тому, краще приймати рідних та знайомих такими, які вони є. Бо затемнення принесе багато конфліктів, сварок, пліток, лицемірства та іншого негативу.7.07.2020. День ліні та хаосу.

В цей день краще відкласти важливі справи та присвятити час відпочинку. Місяць, який знаходиться в знаку Діви, принесе лінь, хаос у внутрішньому світі людей, порушення обіцянок, невдачу та посилить пристрасть до шкідливих звичок.

16-17.07.2020. Ніч місячного затемнення.

Цей період дуже небезпечний. Затемнення місяця принесе дуже потужну хвилю негативу. Оточуючі стануть жадібними, ревнивими, втратять натхнення, що призведе до негативних наслідків у всіх сферах. В цей день потрібно просто залишатися собою та слідувати своїм принципам.24.07.2020. День емоційної нестабільності.

В цей день потрібно уникати конфліктних ситуацій, подорожей та зміни обстановки. Місяць, який знаходиться в знаку Овен, принесе невпевненість в собі та комплекси.