Невидумана історія, про кролика, який став татом трьом покинутим цуценятам.

У одного місцевого фермера влітку через дерев’яну перегородку втік вельми вгодований кролик.
І знайти втікача так і не вдалося. Господар навіть з ним вже подумки попрощався, так як домашнім тваринам, вижити в дикому, місцевому кліматі практично неможливо. Але не так то сталося, домашній кролик виявився хлопцем не промах!

Він став харчуватися всім, що здатний згризти, і на зиму якимось чином викопав метрову нору недалеко від свого села. Загалом, хитрий кролик жив — не тужив, навіть став ще жирнішим.
Але ось після нового року, у кролика з’явилося набагато більше турбот, так як якийсь невідомий водій викинув у лісі трьох щенят, залишивши бідолах на вірну смерть. Побачивши замерзаючих щенят, кролик вчинив як справжня людина з великої літери, він прихистив їх у своїй оселі, перетягнувши туди по одному за хвости. Дивно, на що здатний звичайнісінький кролик! Він замінив цуценятам тата, кожен день водив на звалище для прожитку, а після трапези обов’язково ретельно вичісував-вилизував. Завдяки вихованню кролика щенята стали добрими і домашніми. Незабаром про це диво дізналися місцеві жителі. Вони спочатку підгодовували дивне сімейство, а потім, завдяки соцмережам, знайшли всім будинок.

Дивно, що найостаннішим знайшов свою сім’ю саме тато-кролик. Його взяв до себе колишній власник, пообіцявши, що кролик буде жити не у вольєрі, а прямо «на подвір’ї» і в будинку, і саме головне, його ніколи не заріжуть.