Незвичні способи зберігання часнику в домашніх умовах. Так він простоїть до весни.

Як правильно зберігати часник взимку в домашніх умовах, про три незвичайні способи зберігання часнику, читайте далі.

З проблемою зберігання часнику стикаються абсолютно всі. Будь-який дачник мріє використовувати в їжу соковиті цибулини власного врожаю всю зиму. Для багатьох не секрет що ярий часник зберігається довше озимого, але виростити потрібний сорт мало, важливо вміти його зберегти, інформує Ukr.Media.

Усім відомі традиційні способи зберігання часнику: у шухлядах, панчохах, у косах і т. д. Як правило, перераховані методи не захищають коренеплоди від висихання і гниття.

Тому сьогодні ми розповімо, як зберегти часник свіжим всю зиму вдаючись до нестандартних методів.

Зберігання часнику в солі:

1. Кожен шар часнику рясно присипати сіллю. Для зберігання невеликої кількості коренеплоду використовуйте сухі скляні банки, для великого врожаю візьміть дерев’яний ящик з вирізаними в ньому отворами. Найбільший шар великої кам’яної солі повинен бути на дні ємності і зверху (2-3 см). Банки закривають капроновими кришками і ставлять у комору.2. Кожну головку часнику помістити на 1 хвилину в сильно концентрований соляний розчин (5 столових ложок на ½ л води), потім просушити в теплому, добре провітрюваному місці не менше 36 годин і скласти в мішечки з натуральної тканини.

3. Вимочити в соляному розчині, описаному в попередньому варіанті, полотняний мішечок, призначений для зберігання врожаю, просушити його, скласти часникові цибулини і, не зав’язуючи, підвісити в коморі або підвалі.

Зберігання часнику в цибульному лушпинні:

Цибулиння відмінно вбирає вологу і містить антисептики. Для зберігання необхідно рясно присипати часник цибульним лушпинням. Часник в лушпинні тримають у бавовняних мішках або дерев’яних ящиках.