Ніколи не давайте ці продукти своєму котові, щоб не зашкодити йому

Не годуйте улюбленців своїх котиків продуктами, які можуть нашкодити їхньому здоров’ю.

Продукти з молока.

Багато котиків люблять молоко чи сметану й господині пригощають їх ними. Однак, молочні продукти не завжди корисні для цих тварин. Організм дорослої кішки не може засвоїти й перетравити лактозу, це проявляється появою в неї блювоти та проносу.

Рибна їжа.

Годувати котів нежирним рибним філе є корисною стравою, але не можна давати їм голови та хвости. Гострими рибними кістками можна пошкодити стравохід тварини. Їм, також, шкодить фосфор, якого занадто багато в рибі. Він може викликами у котів сечокам’яну хворобу. А в рибних консервах дуже багато шкідливих консервантів.

Ягоди винограду та родзинки.

Деякі кішки люблять їсти ягоди винограду, але цього робити їм не можна. Вони можуть викликати в тварин важке отруєння, а згодом можуть з´явитися проблеми з нирками, через що від них прийдеться відмовитися чи дотримуватися спеціальної дієти.

Шоколадні вироби.

Коти люблять ласувати шоколадними цукерками чи шоколадом – це негайно потрібно зупинити й відвезти тварину у ветеринарну клініку. В шоколаді знаходиться дуже смертельно небезпечний для здоров´я котів теобромін. Від шоколаду у них може розвинутися серцева хвороба, тахікардія та судоми.

Ковбасні вироби.

В ковбасі міститься велика кількість спецій таких, як сіль, перець, консерванти та інші шкідливі для котів речовини. В них можуть виникнути проблеми з травним трактом та нирками.

Страви з грибами.

Гриби ніяк не можуть бути котячою їжею. Це важка й небезпечна страва зі шкідливими й токсичними речовинами, які будуть осідати в їхньому шлунку та отруювати тварин.

Ріпчаста цибуля.

Котики інколи гризуть сиру цибулю, а їхні господарі спостерігаючи нічого не роблять. Це дуже шкідлива звичка, бо від цибулі й часнику руйнуються у крові еритроцити, що згодом обертається для них анемією, а ще роздратуванням шлунку.