Ніколи не садіть поруч з часником ці рослини, бо втратите весь врожай

Посадивши часник, кожен дачник чекає на рясний врожай великих часникових голівок. Однак, іноді часник не росте або якщо й виросте, то швидко загниватиме.

Існує кілька причин цього явища, але одна з них – це погане сусідство.

Рослини, з якими не можна садити часник.

Не варто садити часник поряд з рослинами, які потрібно протягом сезону рясно поливати.

Огірки, капуста, кабачки — це смертельні сусіди, бо через постійний полив овочів, головки часнику згниють та не виростуть.

Рослини, після яких потрібно садити часник.

Часник чудово буде рости та давати рясний врожай, якщо його посадити після баклажанів, капусти, гірчиці, огірків, кабачків, гороху, кабачків та озимої пшениці.

Умови, від яких залежить врожай часнику.

Врожайність часнику залежить від сорту та якості насіння, правильно підготовленого ґрунту, схеми, терміну посадки, поливу, підживлення, мульчування, захисту від бур’янів та шкідників.

Ґрунт.

Якість та хімічний склад ґрунту — це важливі складові при вирощуванні часнику. Висаджувати його потрібно в суглинистий ґрунт з нейтральною або низькою кислотністю. Обов’язково, землю необхідно підживити мінеральними та органічними добривами.

Підживлення.

В залежності від погоди та складу ґрунту, кількість підживлень може бути різною.

Під час формування та росту зеленої маси, часник потрібно підживлювати рідким коров’яком. Також, його можна полити дріжджовим розчином, який збагатить ґрунт поживними речовинами та зміцнить фітоімунітет.

Шкідники та хвороби.

Часник потрібно обробляти фунгіцидами, щоб захистити його від різних хвороб. А щоб захистити від шкідників, часник слід обробляти спеціальними препаратами проти комах.