Ніколи не садіть ці рослини поруч з трояндами, щоб не втратити квітку

Не всі рослини можуть прижитися поряд з трояндами. Деякі навіть можуть нашкодити їм.

Існують певні рослини, які мають негативний вплив на ріст та здоров’я троянд.

Капуста.

Вона виділяє в ґрунт речовини, що пригнічують розвиток кореневої системи троянд, а також, знижують їх стійкість до хвороб.

Картопля.

Вона може хворіти на грибок та бути носієм вірусів, що потрапляють на троянди через ґрунт або з комахами. Також, картопля конкурує за поживні речовини та вологу.

М’ята.

Вона швидко розростається та займає місце сусідніх культур. М’ята приваблює мурах, що можуть переносити попелицю на троянди.

Гладіолуси.

Гарна квітка, але становить велику загрозу для троянд. Гладіолуси часто хворіють на фузаріоз, що викликає гниття коренів та стебел. Це захворювання може перекинутися на троянди, що знищить їх.

Щоб створити гармонію та затишок в саду, потрібно обирати правильних сусідів для троянд.

Лаванда.

Декоративна рослина, яку можна посадити поряд з трояндами. Вона буде відлякувати попелицю, блішок та моль. Також, ця рослина покращує структуру ґрунту та насичує його кальцієм.

Ромашка.

Корисний сусід для троянд. Вона насичує ґрунт азотом, який активізує ріст листя та квітів. Також, ромашка має антисептичні властивості та надає захист від гнилі.

Цибуля.

Ця рослина буде відлякувати попелицю, капустянку, соль та нематоди. Також, вона покращує якість ґрунту та запобігає появі грибка.

Троянди стануть чудовою прикрасою саду. Щоб кущі були здоровими та гарними, потрібно знати, які рослини можна висаджувати поряд з ними. Краще за все підійдуть ті, що захищатимуть та підтримуватимуть троянди.