Ніколи не використовуйте режим швидкого прання, коли перете ці речі, щоб не пошкодити їх

Сучасна пральна машина має багато різних режимів прання. І кожен режим використовується для конкретного виду тканини. Що стосується режиму швидкого прання, то його краще не використовувати.

Режим швидкого прання.

Цей режим має й інші назви — «експрес» або «міні». Час прання при цьому режимі від 15 хв. до 60 хв. в залежності від обраної температури. Так — це досить швидко та зручно, але при цьому якість прання дуже низька.

Справа в тому, що режим швидкого прання передбачає лише 1 цикл полоскання й навіть, обравши високу температуру, речі погано виперуться й на них можуть залишитися розводи від порошку. В результаті, доведеться вмикати додаткове полоскання — це ще додає більше часу на прання. Тому, цей режим не такий вже й економний та швидкий, як здавалося.

Режим швидкого прання слід використовувати для не сильно брудних речей, які потрібно просто освіжити.

Вибір режиму прання.

Режимів прання дуже багато й кожен з них має свою певну функцію.

Режим «Бавовна».

Цей режим призначений для прання постільної білизни з бавовни. Температура води може досягати 95 градусів. Якщо прати білизну при такій температурі, то можна позбутися від багатьох мікробів. Можна вибрати меншу температуру та кількість обертів, тоді вийде щадне прання.

Режим «Синтетика».

Його слід використовувати для прання синтетичних речей, які зроблені з поліестеру й поліаміду, а також, для повсякденних речей. Температурний режим складає від 40 до 60 градусів.

Режим «Вовна».

Цей режим призначений для прання вовняних речей. Завдяки низькій температурі та повільному обертанню барабана, речі з вовни не дають усадку, не змінюють форму й не псуються. Пам’ятайте, що завантажувати барабан такими речами потрібно в 2-3 рази менше від максимуму.

Режим «Делікатне прання».

Його необхідно використовувати для прання тонких та декорованих речей. Цей режим пере речі при середній температурі та низьких обертах.

Режим ‘Інтенсивне прання».

А цей режим потрібен для прання дуже брудних речей та речей, які виготовлені зі щільної тканини.

Отже, щоб якісно випрати речі й при цьому скоротити час, потрібно просто зменшити температуру води та кількість обертів. Речі чудово відпираються при 40 градусах. Хоч при мінімальних оборотах речі будуть сохнути довше, зате час прання зменшиться та колір речей збережеться.