Ніколи не використовуйте режим швидкого прання. Поради досвідчених господинь

Кожна пральна машина оснащена режимом швидкого прання. Більшість вважають, що це дуже практично, бо час прання значно скорочується, а електроенергії витрачається менше. Також, швидкий режим зберігає деталі від прискореного зносу. Однак, є декілька нюансів, що стосуються такого виду прання.

  1. Підійде не для кожного типу тканини.

Такий режим прання являється інтенсивним, тому для вовняних або тонких тканин він не підходить. Для цього існують інші режими на пральній машинці.

  1. Рушники.

Для прання рушників, постільної білизни та всіх інших речей, що добре вбирають воду, потрібно обирати відповідний режим, щоб не зіпсувати побутовий прилад. Перед початком прання в барабан набирається вода, яка дуже добре вбирається рушниками, через що вони не встигають рівномірно розподілитися по барабану. Тому, рушники перетворюються на ком, що дуже сильно б’ється об стінки барабану. Таким чином, можна дуже швидко зламати пральну машину.

  1. Невисока ефективність.

Під час швидкого режиму прання, неможливо випрати важкі плями. Також, при скороченому пранні, вода  нагрівається швидше, тому в цьому режимі зазвичай доступне прання при 30 або 40 градусах. При такій низькій температурі, тканина зазнає менших ушкоджень, однак знищити пилових кліщів та бактерії не вдасться.

При постійному пранні речей на прискореному режимі, з пральної машини буде виходити неприємний затхлий аромат. Це відбувається завдяки бактеріям, що скупчуються на стінках барабана та гумових ущільнювачах. Щоб такого не сталося, раз на пару тижнів потрібно прати речі при високих температурах.